Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ДО УВАГИ ТИХ, ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ БОРОТЬБОЮ ІЗ СЕКСУАЛЬНОЮ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ ДІТЕЙ

22 квітня, 2004 р.

    Київ, 22 квітня 2004 року. Відбудеться зустріч громадських організацій України з міжнародною організацією ЕКПАТ (ECPAT). Діяльність організації спрямована на викорінення комерційної та сексуальної експлуатації дітей. Організація співпрацює з державними та недержавними організаціями, які захищають права дітей.
    
    Для початку роботи в Україні громадським організаціям необхідно зустрітись для обговорення планів нашої спільної діяльності з організацією ЕКПАТ.
    
    Зустріч громадських організацій планується провести з 15.00 до 17.00 у приміщенні центру “Паритет” за адресою: вул. Івана Кудрі, 13/2 (м. Либідська).
    
    Мета зустрічі:
    1. Стратегія роботи організації в Україні за напрямом роботи у сфері викорінення комерційної та сексуальної експлуатації дітей.
    2. Створення та підтримка мережі організацій, що працюватимуть у сфері викоренення комерційної та сексуальної експлуатації дітей в Україні.
    
    До співпраці запрошуються громадські організації з різних куточків України, що готові працювати у вищезазначеній сфері.
    
    Проїзд учасників не оплачується, але якщо представники або представниці Вашої організації готові до співпраці, організатори можуть переслати протокол та результати зустрічі й включити Вашу організацію до списку членів мережі організацій, що співпрацюватимуть, організовуватимуть і проводитимуть майбутні акції.
    
    Якщо Ви готові до співпраці, але не можете приїхати, просимо Вас надіслати лист (у довільній формі) від Вашої організації щодо бажання співпрацювати у мережі. У листі опишіть, будь ласка, Вашу діяльність у сфері прав дітей та надайте всі можливі контакти Вашої організації.
    
    На зустрічі розглядатимуться питання щодо роботи мережі, структури та членства.
    
    За всіма питаннями щодо організації зустрічі звертайтесь до Елли Ламах за тел./факс: (044) 246 6617, 8 067 965 1851, електронна пошта: debate@cent.kiev.ua, ella@winrock.kiev.ua або Ольги Швед, координатора ЕКПАТ для країн СНГ.
    
    КОНТАКТИ:
    Елла Ламах
    Всеукраїнська громадська організація
    “Розвиток демократії”
    Факс: (044) 250 9657
    Електронна пошта: o_shved@hotmail.com, olha@ecpat.net
    Джерело: Бюллетень ГУРТ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати