Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Агресія Росії проти України: ЄС вводить обмежувальні заходи щодо Віктора та Олександра Януковичів

7 серпня, 2022 р.

    Рада ЄС сьогодні ухвалила рішення запровадити обмежувальні заходи щодо двох додаткових осіб у відповідь на тривалу невиправдану та неспровоковану військову агресію Росії проти України.
    
    Рада додала колишнього проросійського Президента України Віктора Федоровича Януковича та його сина Олександра Вікторовича Януковича до переліку осіб, організацій та органів, які підпадають під обмежувальні заходи, викладеного в Додатку до Рішення 2014/145/CFSP, через їхню роль у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, стабільності та безпеці держави, а також – у випадку Януковича Олександра Вікторовича – через здійснення оборудок із сепаратистськими угрупованнями на українському Донбасі.
    
    Відповідні нормативно-правові акти були оприлюднені в Офіційному віснику ЄС.
    
    ЄС твердо стоїть на боці України
    
    Європейський Союз продовжить надавати потужну підтримку загальної економічної, військової, соціальної та фінансової стабільності України, включаючи гуманітарну допомогу.
    
    ЄС рішуче засуджує невибіркові напади Росії на цивільне населення та цивільну інфраструктуру та закликає РФ негайно та беззастережно вивести всі свої війська та військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Слід поважати міжнародне гуманітарне право, в тому числі щодо поводження з військовополоненими. Українцям, особливо дітям, яких примусово вивезли до Росії, необхідно негайно дозволити безпечно повернутися додому. Росія, Білорусь і всі відповідальні за військові та інші найтяжчі злочини будуть притягнуті до відповідальності за свої дії відповідно до міжнародного права.
    
    У своїх висновках від 23-24 червня 2022 року Європейська рада підкреслила, що ЄС залишається твердо відданим наданню подальшої військової підтримки, щоб допомогти Україні здійснити своє невід’ємне право на самооборону від російської агресії та захистити свою територіальну цілісність і суверенітет.
    
    Офіційний вісник Європейського Союзу, 4 серпня 2022 р.
    European Council conclusions of 23-24 June 2022 – (Висновки Європейської Ради від 23-24 червня 2022 року)
    EU response to Russia’s invasion of Ukraine (background information) – (Відповідь ЄС на вторгнення Росії в Україну (довідкова інформація))
    EU solidarity with Ukraine (background information) – (Солідарність ЄС з Україною (довідкова інформація))
    EU relations with Ukraine (background information) – (Відносини ЄС з Україною (довідкова інформація))
    EU Flag
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю