Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


"Чого потребують ветерани?" УВФ запустив опитування

6 лютого, 2023 р.

    Український ветеранський фонд Мінветеранів вдруге проводить опитування серед ветеранів та чинних військових. Його мета — зібрати та проаналізувати інформацію для подальшої ефективної роботи з ветеранами нинішніми та майбутніми.
    "Опитування проводимо для того, аби якісніше прогнозувати, які потреби ветерани мають зараз та які виклики можуть постати вже в найближчому майбутньому. Аналітичне дослідження допоможе розробити дорожню карту проєктів, які закриватимуть якомога більшу кількість потреб ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих героїв та героїнь. Важливо, щоб в опитуванні взяли участь чинні військові, адже вони — майбутні ветерани. І ветеранські політики напрацьовуються саме для них. Також опитування допоможе ефективніше використовувати наявні державні ресурси, а не розпорошувати їх", — каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.
    
    Опитування є анонімним та не збирає персональних даних ветеранів та військових. Анкетування можуть проходити ветерани, ветеранки, представники та представниці Збройних Сил України та інших військових формувань.
    
    Результат опитування дозволить максимально ефективно створювати корисні програми, які допоможуть воїнам повертатися з воєнного до цивільного життя, а також адаптуватися їхнім родинам.
    
    Посилання на опитування: https://forms.gle/6dmAZUMkZjPv3csDA
    
    Нагадаємо, нещодавно Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з соціологічною групою Рейтинг провів дослідження "Образ ветерана в українському суспільстві". Ознайомитись з результатом можна на сайті УВФ.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати