Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


АНОНСИ КОНФЕРЕНЦІЙ.

22 квітня, 2004 р.

    ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ: ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ
    ТА НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
    
    Київ, 24-25 травня 2004 року. Міжнародний жіночий правозахисний центр “Ла Страда - Україна” за підтримки Державного комітету України у справах сім’ї та молоді в рамках спільної програми “Запобігання торгівлі людьми: взаємодія органів державної влади та неурядових організацій” проводить науково-практичний семінар “Взаємодія державних структур та неурядових організацій в напрямку протидії торгівлі людьми: проблеми та шляхи їх вирішення”.
    
    Для участі у семінарі запрошуються представники Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді, обласних управлінь у справах сім’ї, дітей та молоді, Кабінету Міністрів, Державного інституту проблем сім’ї та молоді, Ради Європи, міжнародних та неурядових організацій.
    
    Діяльність в рамках програми, а саме участь у проведенні Регіональних постійно діючих комісій з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання торгівлі людьми, регіональних семінарів та інформаційних кампаній, спрямована на вдосконалення механізмів співпраці органів державної влади та неурядових організацій у напрямі протидії торгівлі людьми.
    
    Реалізація цієї програми дозволила здійснити моніторинг ситуації щодо проблеми торгівлі людьми в Україні на обласному та національному рівнях, визначити тенденції розвитку проблеми відповідно до певного регіону та до країни в цілому.
    
    До початку роботи семінару буде підготовлено аналітичний звіт за результатами моніторингу ситуації в Україні щодо діяльності з протидії торгівлі людьми.
    
    Програма здійснюється за підтримки Ради Європи.
    
    КОНТАКТИ:
    Тетяна Дорошок, Мирослава Дебелюк
    Міжнародний жіночий правозахисний центр
    “Ла Страда – Україна”
    Тел.: (044) 205 3694, 205 3736
    Електронна пошта: lastrada@ukrpack.net
    Інтернет-сайт: http://www.lastrada.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати