Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


До України направляється додаткова партія подарованих ноутбуків і смартфонів, зібраних в межах ініціативи ЄС «Ноутбуки для України»

13 березня, 2023 р.

    13 тисяч додаткових ноутбуків, смартфонів і планшетів було зібрано для відправлення до України через ініціативу «Ноутбуки для України», яку підтримує Єврокомісія. Вона стартувала в грудні 2022 року у відповідь на одну з найгостріших потреб українських шкіл, лікарень та місцевого самоврядування.
    До прикладу, близько 70 тисяч українських вчителів потребують ноутбуків для продовження викладацької діяльності, а у 5 тисяч шкіл в охоплених війною регіонах є потреба в цифрових пристроях, аби 200 тисяч школярів могли продовжувати навчання. Значно більше пристроїв потрібно в інших галузях, зокрема, для медсестер, лікарів та службовців, які працюють в органах державного управління.
    Іншими словами, цифрові пристрої зможуть допомогти в наданні базових послуг у сферах освіти, охорони здоров’я та державного управління в Україні, де війна призвела до того, що тисячі людей залишаються переміщеними та шукають безпечного прихистку за межами своїх домівок, а сотні шкіл і лікарень були зруйновані.
    Ініціатива «Ноутбуки для України» була запроваджена Європейською Комісією спільно з Міністерством цифрової трансформації України та DigitalEurope, європейською організацією, яка представляє галузь цифрових технологій.
    Громадян запрошують, за можливості, пожертвувати справні пристрої через один із 17 пунктів збору в Бельгії, Чехії, Німеччині, Естонії, Іспанії, Франції, Литві, Угорщині, Румунії та Словенії. Крім того, продовжують відкриватися нові хаби для збору техніки.
    Приватні підприємства можуть зв’язатися з Європейською Комісією, аби отримати допомогу зпередачі більших пожертв. Логістична підтримка надається через Механізм цивільного захисту ЄС, через який ЄС вже допоміг доставити до України 12 000 пристроїв, переданих у якості пожертв.
    
    Додаткова інформація:
    
    Supporting Ukraine through Digital
    Laptops for Ukraine initiative
    Press release by DigitalEurope


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати