Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


До України направляється додаткова партія подарованих ноутбуків і смартфонів, зібраних в межах ініціативи ЄС «Ноутбуки для України»

13 березня, 2023 р.

    13 тисяч додаткових ноутбуків, смартфонів і планшетів було зібрано для відправлення до України через ініціативу «Ноутбуки для України», яку підтримує Єврокомісія. Вона стартувала в грудні 2022 року у відповідь на одну з найгостріших потреб українських шкіл, лікарень та місцевого самоврядування.
    До прикладу, близько 70 тисяч українських вчителів потребують ноутбуків для продовження викладацької діяльності, а у 5 тисяч шкіл в охоплених війною регіонах є потреба в цифрових пристроях, аби 200 тисяч школярів могли продовжувати навчання. Значно більше пристроїв потрібно в інших галузях, зокрема, для медсестер, лікарів та службовців, які працюють в органах державного управління.
    Іншими словами, цифрові пристрої зможуть допомогти в наданні базових послуг у сферах освіти, охорони здоров’я та державного управління в Україні, де війна призвела до того, що тисячі людей залишаються переміщеними та шукають безпечного прихистку за межами своїх домівок, а сотні шкіл і лікарень були зруйновані.
    Ініціатива «Ноутбуки для України» була запроваджена Європейською Комісією спільно з Міністерством цифрової трансформації України та DigitalEurope, європейською організацією, яка представляє галузь цифрових технологій.
    Громадян запрошують, за можливості, пожертвувати справні пристрої через один із 17 пунктів збору в Бельгії, Чехії, Німеччині, Естонії, Іспанії, Франції, Литві, Угорщині, Румунії та Словенії. Крім того, продовжують відкриватися нові хаби для збору техніки.
    Приватні підприємства можуть зв’язатися з Європейською Комісією, аби отримати допомогу зпередачі більших пожертв. Логістична підтримка надається через Механізм цивільного захисту ЄС, через який ЄС вже допоміг доставити до України 12 000 пристроїв, переданих у якості пожертв.
    
    Додаткова інформація:
    
    Supporting Ukraine through Digital
    Laptops for Ukraine initiative
    Press release by DigitalEurope


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю