Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Збережемо кожного нашого Воїна!

3 серпня, 2023 р.

    У кожну епоху нашої історії Українська нація завжди доводила свою силу, незламність та суспільне єднання стоячи пліч-о-пліч у боротьбі за свою незалежність та суверенітет. Сьогодні, наша країна знову зазнає випробувань та загрози з боку російських загарбників, ми маємо зробити все можливе для підтримки та допомоги нашим Збройним Силам в цій важливій боротьбі.
    
    Українська армія відзначається високою професіоналізацією, військовою дисципліною та патріотизмом. Вона стала оплотом захисту наших кордонів та незаперечним символом мужності та гідності нашого народу. Важливо зрозуміти, що ця боротьба є не тільки захистом нашої землі, а й визначає майбутнє кожного українця та майбутніх поколінь.
    
    Сьогодні, більше ніж будь-коли, потрібно об'єднати свої зусилля та підтримати наші Збройні Сили. Волонтерський департамент Фундації Чинність закону завжди буде на передовій підтримки нашої армії. Ми прагнемо залучити максимальну кількість волонтерів аби збирати фінансові кошти та амуніцію для придбання необхідного військового обладнання, медичного забезпечення та забезпечення комфортних умов для наших воїнів. Так ми робимо з 2014 року!
    
    Допомога Збройним Силам – це наш обов'язок, який виходить далеко за рамки політики чи економічних інтересів. Це питання патріотизму, здатності захищати свою країну, її цінності та майбутнє. Захист України – це справа кожного з нас, і ми маємо довести свою відданість та підтримку нашої армії.
    
    Збережемо нашу державу, згуртувавшись під крилами прапора нашого гербового героя. Нехай кожен українець прагне допомагати Збройним Силам, нехай ми будемо пишатися своїми військовими, які змужніло та мужньо стоять на захисті нашої Батьківщини.
    Ми дякуємо – пані Наталці Чаплинській – Фонд «Інтегро» (м. Івано-Франківськ), волонтерці і патріоту, депутату від ВО «Свобода» у Івано-Франківській обласній раді та Олені Білявській, керівнику волонтерського департамену «Інституту вивчення проблем верховенства права» за сприяння у передачі амуніції нашим воїнам!
    (відео можна подивитися тут: https://www.youtube.com/shorts/1fxsg47yWwk )
    
    Вперед, разом ми зможемо перемогти, підтримаймо нашу армію, яка захищає наше майбутнє та свободу!
    
    
    https://www.youtube.com/shorts/1fxsg47yWwk


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю