Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


440 ветеранських бізнесів отримали фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду Мінветеранів

22 жовтня, 2023 р.

    Великі фермерські господарства і маленькі кав'ярні, агродрони і ветеранські видавництва, майстерні іграшок, реабілітаційні центри і навіть промислове виробництво БПЛА — це лише невеликий перелік тих 440 напрямків ветеранських бізнесів, які отримали фінансову підтримку Українського ветеранського фонду Мінветеранів.
    
    Свою діяльність Фонд розпочав у лютому 2022 року. Перши проєкт на підтримку ветеранського бізнесу "20 тисяч" запустили уже на початку літа 2022 року. А першу велику конкурсну програму Варто — 5 вересня 2022 року. Станом на сьогодні за цими програмами підтримку отримали 440 ветеранських бізнесів на загальну суму 121,9 млн грн. І ця сума росте з кожним днем.
    
    Майже в кожній області України є ветеранські підприємства, які зростають завдяки підтримці УВФ.
    
    Зокрема по кількості переможців за великими конкурсними програмами Варто лідирують: Київ та Київська область — 53, Вінницька — 17, Харківська — 16, Львівська — 14, Полтавська — 13, Івано-Франківська — 9 , Дніпропетровська — 7, Черкаська — 6. А Сумська, Одеська та Волинська області мають по 5 ветеранських бізнесів-переможців, Тернопільська та Рівненська — 4, Житомирська та Хмельницька — 3, Миколаївська — 2, а Запорізька, Кіровоградська та Чернівецька по 1.
    
    По напрямках ветеранського бізнесу першість мають сфери агропромислового та оборонно-промислового комплексу, харчова промисловість, освітня та видавнича справи, легка промисловість, енергетика та інші.
    
    Станом на сьогодні Український ветеранський фонд Мінветеранів провів уже 7 конкурсних програм, перемігши в яких ветерани, члени їхніх родин, члени сімей полеглих захисників і захисниць, отримували від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень.
    
    Незабаром УВФ оголосить ще дві програми Варто на підтримку громадських організацій, що працюють з ветеранами, та на підтримку ветеранських бізнесів.
    Стежити за анонсами можна на офіційному сайті: https://veteranfund.com.ua/contests/#2023


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю