Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


День народження «Пластового вишкільного центру»

22 жовтня, 2023 р.

    14 жовтня Комунальний заклад Київської обласної ради «Пластовий вишкільний центр» відсвяткував свій п'ятий день народження.
    Привітати Пластовий вишкільний центр з його першим ювілеєм приїхало більше 100 гостей, серед яких заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук, колишній голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, який ініціював будівництво пластового вишкільного центру саме в Бучі, представники IREX in Ukraine, Всеукраїнського молодіжного центру та різноманітних молодіжних громадських організацій.
    До святкування також долучився Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який привітав пластунів з цією подією і висловив вдячність за всі зусилля, які вони докладають для розвитку центру.
    Депутатка Київської обласної ради Тетяна Самойленко вручила Подяку колективу центру під керівництвом Прідьми Діани Василівни від депутатського корпусу та в.о. голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського, і висловила особисту вдячність за патріотичне та всебічне виховання молоді.
    Подякувавши партнерам і гостям, Діана Прідьма, керівниця «Пластового вишкільного центру», згадала про досягнення й важливі події, які відбулися протягом цих 5-ти років. Також учасники заходу заслухали звіт діяльності центру за 2023 рік:
    549 заходів;
    з яких 283 пластові активності;
    56 партнерів;
    138 згадок у ЗМІ;
    3 ТБ відзнятих відео та фото;
    5 країн, з якими співпрацювали;
    6 міжнародних активностей;
    17 195 осіб взаємодіяли з центром.
    Захід продовжувався врученням подяк партнерам «Пластового вишкільного центру». Далі усі присутні разом розробляли напрацювання, які в подальшому ляжуть в основу “Стратегію розвитку Пластового вишкільного центру на 2024 - 2027 рр” і представляли власні напрацювання. А потім було вже неформальне спілкування, сповнене теплом та привітністю, щирістю, дружбою.
    Переглядаючи фото та відео, згадуючи шлях від ідеї до повноцінного осередка пластунів усієї України, організатори і гості говорили про дуже важливі речі.
    Про те, що уже п'ять років «Пластовий вишкільний центр» розвиває молоде покоління, вдосконалюючи їх навички та компетенції. Щиро вірить, що кожен з нас має потенціал впливати на майбутнє України. Наші люди — рушійна сила, яка готова стати світловими прикладами та ініціаторами позитивних змін.
    Що вже п'ять років «Пластовий вишкільний центр» віддає перевагу допомозі та розвитку дітей та молоді, прагнучи підтримувати та змінювати на краще наше суспільство. Разом ми віримо у силу добрих справ та волонтерства, як ключ до покращення нашої країни та нашого світу.
    Що усі проєкти «Пластового вишкільного центру» мали важливий вплив на розвиток пластового руху на Київщині, формування свідомих громадян України та стали кроком до зміцнення нашої організаційної спроможності.
    І нарешті про те, що «Пластовий вишкільний центр» не має намірів зупинятись на досягнутому. Попереду ще багато величних досягнень.
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю