Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


НАША ЩОРІЧНА АКЦІЯ: РІЗДВО – ЦЕ КОЛИ ХТОСЬ ДУМАЄ ПРО ТЕБЕ З ЛЮБОВ’Ю!

22 січня, 2024 р.

    Ця традиційна істина знайла своє підтвердження у найпрекрасніший спосіб – волонтери з Фундації "Чинність закону" (Київ), ГО "Громадянська палата міста Києва" разом Фондом "Інтерго" (м. Івано - Франківськ) із німецькими партнерами з Bremishe Evangelische Kirche - минулого року вже відвідали Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у Дніпровському районі м. Києва і передали подарунки з солодощами та іграшками.
    Цього року зустріч вже стає традиційною.
    І ось - 24 січня об 11 годині, вихованців центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Дніпровського району м. Києва, що розташований на вулиці Райдужній, 51, ми знову привітаємо з минулими Святами!
    Дітки цього року отримають особливі різдвяні подарунки, які їм передали їхні друзі та однолітки з Німеччини. Співпраця з благодійною організацією Bremishe Evangelische Kirche дозволила українським волонтерам виконати свою місію допомоги дітям, які потребують підтримки, не лише у зв'язку із своїми хворобами, але й через вторгнення російських окупантів.
    Для додаткової інформації для ЗМІ, яких ми запрошуємо висвітлити цю подію, дзвонити: 044 2233373. Прес-офіцер Фундації "Чинність закону" - Олег Спорников
    На фото: Акція 2023 року (архів редакції)


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю