Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Школа волонтерства у Київській області

23 січня, 2024 р.

    З 19 по 21 січня 2024 року відбулася "Школа Волонтерства" у молодіжному просторі селища Рокитне “Простір змін”. Захід організований громадською організацією “Міст змін” з метою надання учасникам всіх необхідних інструментів та знань для ефективної та активної волонтерської діяльності. Протягом трьох днів учасники мали можливість вивчати та обговорювати різні аспекти волонтерської діяльності.
    У програмі заходу – день 1: відкриття заходу, лекція “Основи волонтерства”, групова діяльність "Власні цілі волонтерства", комунікаційна тренінгова сесія. День 2: Лекція "Лідерство у волонтерстві", практичні тренінги та рольові ігри, майстер-клас "Організація волонтерських заходів", групові проєкти. День 3: лекція "Створення волонтерської спільноти", розробка волонтерських проєктів, офіційне завершення та вручення сертифікатів.
    Протягом навчання учасники ознайомилися з фундаментальними аспектами волонтерства, необхідними інструментами для здійснення важливого та значущого внеску в громадське життя.
    Учасники отримали знання про історію волонтерства та його основи, обмінювалися цінним досвідом та збагачували свою усвідомленість щодо важливості волонтерської діяльності. Зокрема, було розглянуто питання лідерства як необхідного елемента волонтерства, громади та особистого життя. Учасники детально вивчили важливі якості лідера, способи їх розвитку та роль лідера для успішного впровадження волонтерських ініціатив.
    У процесі роботи в групах були розглянуті різноманітні напрями волонтерства, в рамках яких учасники розробляли та презентували ідеї волонтерських проєктів, спрямованих на покращення громади. Кожен учасник взяв участь у створенні волонтерського проєкту, який у майбутньому може реалізовуватися. Перед розробкою волонтерських проєктів учасникам були представлені складові успішної концепції проєкту, що сприяло створенню ініціатив.
    У результаті “Школи Волонтерства” було розроблено два волонтерських проєкти, які мають потенціал приносити позитивні зміни та сприяти розвитку громади. Цей захід визначився як успішний крок у формуванні активної волонтерської спільноти.
    Захід у рамках проєкту «Молодь для молоді - Активізація молоді смт. Рокитне Київської області» ГО «Міст змін» виконується у рамках грантової програми "ТРИМАЙ", що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку KfW.
    
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю