Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


АНОНСИ СЕМІНАРІВ

22 квітня, 2004 р.

    МОЖЛИВОСТІ САМОВРЯДНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ КОМУНАЛЬНИХ ВІДХОДІВ
    *****
    Львів, 13-14 травня 2004 року. Західноукраїнський регіональний навчальний центр проводить навчальний семінар на тему: “Можливості самоврядних територіальних громад у вирішенні проблем комунальних відходів” для міст обласного значення.
    
    Місце проведення семінару: Львів, вул. Золота, Західноукраїнський регіональний навчальний центр. Реєстрація учасників проводитиметься 13 травня 2004 року з 9.00 до 10.00 год. Початок роботи семінару о 10.00.
    
    Мета семінару - підвести підсумок проведеного циклу семінарів з екологічних, технічних, економічних та правових аспектів господарювання твердими комунальними відходами; поглиблено вивчити практичні сторони цієї проблематики; навчитися долати хронічний брак коштів, неналежний рівень екологічної свідомості і комунальної культури, байдужість до стану суспільного екологічного дому; запровадити розробку місцевих комплексних стратегічних планів господарювання відходами у громадах як грунтовну професійну програму; сформулювати реальні та досяжні потреби у засобах розв’язання проблем.
    
    До участі запрошуються міські голови чи заступники, начальники чи спеціалісти відповідних відділів з міст обласного значення західного регіону України із Закарпатської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Житомирської та Вінницької областей.
    
    Викладачі:
    Юрій Зима – тренер ЗУРНЦ, кандидат технічних наук, доцент Українського державного лісотехнічного університету, координатор міжнародного проекту програми EcoLinks “Розробка програми управління комунальними відходами міста Червонограду як модель для інших муніципалітетів”.
    Тарас Яницький – експерт ЗУРНЦ, кандидат біологічних наук, науковий працівник Львівського природничого музею.
    
    Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, дворазовим у перший та одноразовим на другий день роботи семінару, а також проживанням.
    
    Проїзд учасники оплачують самостійно. Поселення у готелі “Власта” (Львів, вул. Клепарівська, 30).
    
    У зв’язку з обмеженням кількості учасників просимо до 7 травня 2004 року підтвердити факт приїзду та прізвища учасників, надіславши запит на електронну пошту zurnc@zurnc.org.ua, зареєструвавшись на Інтернет-сайті ЗУРНЦу http://www.zurnc.org.ua чи передзвонивши за тел. (0322) 970 810, 970 809, 975 454.
    
    КОНТАКТИ:
    Західноукраїнський регіональний навчальний центр
    Тел.: (0322) 970 810, 970 809, 975 454
    Електронна пошта: zurnc@zurnc.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.zurnc.org.ua
    Джерело:Бюлетень ГУРТу (іnfo@gurt.org.ua)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати