Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проєкт «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», що впроваджується Радою Європи

12 квітня, 2024 р.

    Проєкт «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», що впроваджується Радою Європи в межах Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки оголошує конкурс грантових пропозицій.
    
    Гранти фінансуватимуть проєкти, спрямовані на підтримку діяльності громадських організацій в Україні з метою посилення залучення громадян до процесу прийняття рішень. Період реалізації проєктів має розпочатися не раніше ніж 10 травня 2024 року та тривати не довше ніж до 30 вересня 2024 року. Гранти мають бути спрямовані на запровадження або посилення механізмів участі на місцевому та регіональному рівнях в Україні відповідно до стандартів Ради Європи у сфері громадської участі та включати один або декілька з наступних напрямків:
    
     Підтримка органів влади, зокрема на місцевому та регіональному рівнях, у налагодженні процесів прийняття рішень на основі широкої участі всіх зацікавлених сторін для вирішення найбільш нагальних проблем та реагування на потреби громадян загалом і, зокрема, тих, хто постраждав від війни.
     Підвищення обізнаності громадян щодо механізмів участі та можливостей впливати на розробку та реалізацію рішень і політик на місцевому, регіональному та національному рівнях, а також посилення їхньої ролі у громадському контролі за діяльністю органів влади.
     Підтримка організації інклюзивних та прозорих процесів публічних консультацій, залучення ОГС до розробки порядку денного реформ, впровадження та моніторингу реформ в умовах воєнного стану.
     Посилення ролі волонтерських ініціатив у відновленні громад та регіонів, що постраждали від війни.
    Більше інформації про те, що можуть включати в себе проєкти, що будуть подані на гранти, та умови конкурсу – у документі Call for Proposals_Civic participation.
    
     ЯК ПОДАТИСЯ?
    
     Заповнити та підписати Аплікаційну форму (Додаток І);
     Заповнити та додати Бюджет (використовуючи форму у Додатку ІІ);
     Заявки приймаються до 1 травня 2024 року (о 23:59 CET).
    
     Запитання щодо цього конкурсу грантових пропозицій необхідно надіслати не пізніше, ніж за тиждень до кінцевої дати подання пропозицій англійською чи українською мовою на адресу liliia.apostolova@coe.int з темою листа: Questions-Grant proposal 9140-01.
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю