Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проект: Біла Книга пам'яті. Ціна Перемоги

12 квітня, 2024 р.

    У серці кожного українця тліє вогонь патріотизму, запалений мужністю та жертовністю тих, хто віддає своє життя заради незалежності і свободи рідної землі. Фундація "Чинність закону" разом з Київською обласною газетою "Нова Доба" оголосили про започаткування проекту "Біла Книга пам'яті. Ціна Перемоги", щоб вшанувати пам'ять та віддати належне героям, які загинули в боротьбі за незалежність України на війні з росією 2014 - і до цього дня.
    
    У нашому першому випуску ми розповідаємо історію життя Максима Ткаченка, молодого Воїна - лише 18 років, який віддав своє життя на боях в Донбасі. Його сестра, сповнена горем, але втішена гордістю за Максима, нині збирає підписи під петицією для присвоєння Максиму звання Героя України.
    
    Це не лише історія одного Воїна, але й символ відданості, сили та готовності віддати все заради свого народу та країни. Наш проект віддзеркалює велич та героїзм наших захисників і зобов'язує нас не лише пам'ятати їх, а й надихати сучасне покоління до захисту країни, аби ми завжди пам'ятали, що перемога над ворогом - це завдяки їхній жертовності та нескінченному патріотизму.
    Почитати можна тут: https://novadoba.kiev.ua/archives/14293


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю