Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс грантів від Helvetas Swiss Intercooperation

30 квітня, 2024 р.

    Helvetas Swiss Intercooperation розпочинає конкурс надання грантів з метою підтримки місцевих ініціатив, пов’язаних з реконструкцією та ремонтом, що будуть включати в себе підходи відновлення за принципом повторного використання будівельних матеріалів («кругове будівництво»). У конкурсі можуть брати участь зареєстровані та діючі в Україні комерційні та громадські організації, які впроваджують свої ініціативи, спрямовані на відбудову в Україні внаслідок збройної агресії рф.
    
    Конкурс проводиться в рамках реалізації проєкту “Підтримка відновлення України” який реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в межах підтримки України з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity.
    
    Мета проєкту:на основі запиту від громад до відновлення об’єктів соціального значення, надати місцевим комерційним та громадським організаціям, що реалізують проєкти відбудови та прагнуть використовувати у своїй роботі принцип «кругового будівництва», гранти для відновлення об’єктів громадської інфраструктури (дитячі садочки, школи, лікарні, бомбосховища, тощо) дотримуючись підходу сортування, лабораторного дослідження якості та придатності будівельних матеріалів після руйнувань, в подальшому - їх використання у процесі реконструкції. Заохочується використання нових підходів та методів “кругового будівництва” з подальшим масштабуванням в рамках програми.
    
    Даний проєкт не підтримує суто теоретичні та наукові дослідження у сфері кругового будівництва, а лише інтегровані в практичну реалізацію. Кандидати на отримання гранту повинні будуть запропонувати ідеї, які співставні із ДОСЛІДЖЕННЯМ щодо стану кругового будівництва в Україні.
    
    Запропоновані учасниками підходи вторинного використання будівельних матеріалів та їх диверсифікація і взаємодоповнення у реконструкції, а також оптимізовані витрати на логістику, формування складських площадок будуть відігравати суттєву роль у прийнятті позитивного рішення щодо отримання гранту.
    Гранти надаватимуться на такі типи цілей:
    Відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, які попередньо ідентифіковані та узгоджені із громадами(наявність акту технічного обстеження будівлі є обов’язковою вимогою), та щодо яких визначені найбільш релевантні підходи кругового будівництва (враховуючи логістику будівельних матеріалів, витрати на сортування, зберігання,тощо). Наприклад: покращення бомбосховищ, ремонт закладів охорони здоров’я та освіти, дитячих просторів, місця призначені для ВПО, притулки, тощо) пошкоджених внаслідок військових дій.
    
    Заохочуються та підлягають високій оцінці заходи, що доповнюють активності Харківського та Київського Ремонтних хабів, які надають послуги:
    
    
    Дедлайн подачі заявок: до 10 травня 2024 року.
    
    Період реалізації заявки: незалежно від дати початку, запропоновані програмні заходи мають бути завершені до 30 листопада 2024 року.
    
    
    Helvetas надаватиме адміністративну підтримку організаціям, які отримають гранти. Це може включати підтримку в управлінні проєктами, моніторингу діяльності, бухгалтерському обліку та звітності.
    
    Контакти
    ukraine@helvetas.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю