Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс грантів Будь її голосом

11 травня, 2024 р.

    Війна змістила пріоритети суспільства і змусила відступити від низки зобов’язань у сфері захисту прав жінок, відстоюванні гендерної рівності.
    
    Питання рівності не мають означення «актуальність», вони - фундаментальні, а роль жінки така ж важлива, як і чоловіка. Багато жінок і жіночих організацій кожного дня роблять свій внесок в спільну боротьбу, але залишаються не поміченими, другорядними.
    
    Для нас важливо говорити про роль і внесок жінок, результати їхньої діяльності і боротьби. Суспільний розголос сприятиме усуненню ґендерних стереотипів та дискримінації, допоможе просуванню рівних прав та можливостей.
    
    У межах конкурсу: «Будь її голосом» планується підтримати проєкти, які передбачатимуть, зокрема, створення візуальних матеріалів на тему захисту прав жінок/гендерної рівності, візуалізацію ролі жінки/феміністичної організації у суспільстві (війні), популяризацію здобутків українок і їхній вплив на історичні процеси (сучасні/історичні постаті) як частини європейської спільноти.
    
    Пріоритети конкурсу:Підтримка проєктів, спрямованих на публічну візуалізацію теми захисту прав жінок/гендерної рівності через мистецькі засоби.
    Важливою умовою є залучення фахових спеціалісток/-ів, які мають достатній експертний рівень та знання/вміння, можуть розкрити тему і досягнути бажаного результату, мають досвід.
    Заходи, які будуть реалізовуватись в межах проєкту мають бути публічними і достатньо висвітленими серед громадськості.
    Максимальний розмір гранту за цим напрямком: 750 000 грн
    Термін реалізації проекту: 10 місяців
    
    Контакти
    Надсилайте запитання на електронну скриньку grants@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу у темі листа («Будь її голосом») до 7 травня 2024 року.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю