Конкурс грантів Будь її голосом
11 травня, 2024 р.
Війна змістила пріоритети суспільства і змусила відступити від низки зобов’язань у сфері захисту прав жінок, відстоюванні гендерної рівності.
Питання рівності не мають означення «актуальність», вони - фундаментальні, а роль жінки така ж важлива, як і чоловіка. Багато жінок і жіночих організацій кожного дня роблять свій внесок в спільну боротьбу, але залишаються не поміченими, другорядними.
Для нас важливо говорити про роль і внесок жінок, результати їхньої діяльності і боротьби. Суспільний розголос сприятиме усуненню ґендерних стереотипів та дискримінації, допоможе просуванню рівних прав та можливостей.
У межах конкурсу: «Будь її голосом» планується підтримати проєкти, які передбачатимуть, зокрема, створення візуальних матеріалів на тему захисту прав жінок/гендерної рівності, візуалізацію ролі жінки/феміністичної організації у суспільстві (війні), популяризацію здобутків українок і їхній вплив на історичні процеси (сучасні/історичні постаті) як частини європейської спільноти.
Пріоритети конкурсу:Підтримка проєктів, спрямованих на публічну візуалізацію теми захисту прав жінок/гендерної рівності через мистецькі засоби.
Важливою умовою є залучення фахових спеціалісток/-ів, які мають достатній експертний рівень та знання/вміння, можуть розкрити тему і досягнути бажаного результату, мають досвід.
Заходи, які будуть реалізовуватись в межах проєкту мають бути публічними і достатньо висвітленими серед громадськості.
Максимальний розмір гранту за цим напрямком: 750 000 грн
Термін реалізації проекту: 10 місяців
Контакти
Надсилайте запитання на електронну скриньку grants@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу у темі листа («Будь її голосом») до 7 травня 2024 року.
|