Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Додаткова Програма Грантів ім.Сороса.

27 квітня, 2004 р.

    Учасники можуть подати заяву в режимі online (Інтернет) за адресою www.soros.org/grants/oas - Додаткова Програма Грантів ім.Сороса.
    
    Додаткова Програма Грантів ім. Сороса підтримує громадян країн Центральної та Східної Європи, колишнього Радянського Союзу та Монголії які навчаються на вищому рівні (advanced study) в цих регіонах, але за межами своєї Батьківщини. Метою програми є підтримка міжрегіональної студентської мобільності, яка відноситься до різних культур і є частиною загальних зусиль для зміцнення учбової системи в цих країнах та між ними.
    
    Кінцевий термін подання заяви на 2004-2005 академічний рік - 15 квітня 2004 р.
    
    Додаткова Програма Грантів ім.Сороса 2004-2005 року пропонує гранти:
    
    Студентам суспільних наук, образотворчих та виконавчих видів мистецтва, гуманітаріям, які вже частково покривають учбові витрати з інших джерел.
    Студентам, які мають специфічні потреби:
    Роми
    Біженці
    Шукачі політичного притулку
    Переміщені особи (переселенці за примусом)
    Стипендії запропоновані тільки на один академічний рік і будуть надані у розмірі від 1000 до 5000 тисяч доларів США ($).
    
    Стипендії можуть отримати студенти, які не закінчили ВУЗ та аспіранти, які зараховані у визнані вищі учбові заклади за межами своєї Батьківщини або постійно проживають в одній з наступних країн:
    
    Албанія, Угорщина, Росія, Вірменія, Казахстан, Сербія та Чорногорія, Азербайджан, Киргизстан, Словакія, Білорусь, Латвія, Словенія, Боснія та Герцеговина, Литва, Таджикистан, Болгарія, Македонія, Туркменістан, Хорватія, Молдова, Україна, Чехія, Монголія, Узбекистан, Естонія, Польща, Грузія, Румунія.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати