Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурсна програма 2005-2006 років в університеті Hoseі Unіversіty (Японія)

27 квітня, 2004 р.

    *****
    Hoseі Unіversіty повідомляє конкурс стипендій для осіб з вищою освітою, кандидатським ступенем для участі в дослідницьких проектах Hoseі Unіversіty. Програма розрахована на залучення в університет дослідників високої кваліфікації і підвищення рівня досліджень, проведених в університеті; дана програма не припускає одержання ученого ступеня.
    
    У конкурсі можуть взяти участь іноземні громадяни (включаючи обличчя без громадянства; іноземні громадяни, що проживають у Японії), що мають вищу освіту чи кандидатський ступінь, що володіють досить вільно англійською чи японською мовою, не старше 39 років на момент початку програми (1 квітня 2005 року), що не брали участь раніше в даній програмі.
    
    Тематика досліджень включає напрямок, традиційно розроблюваний в Hoseі Unіversіty (гуманітарні, соціальні, природні, інженерні). Більш докладну інформацію про напрямки досліджень у Hoseі Unіversіty можна знайти на сайте університету. Програмою не передбачене проведення досліджень у медицині, ветеринарії, фармакології, морських науках, мистецтві, національній економіці.
    
    Тривалість програми - від 6 до 12 місяців. Академічний рік починається в квітні і закінчується в березні. Для іноземних дослідників робота над програмою може починатися в чи квітні жовтні.
    Розмір стипендії 300,000 йен щомісяця. Стипендіати, що одержують засоби від інших інститутів під час роботи над програмою одержують меншу суму, розмір стипендії, одержуваної ними залежить від того, які засоби отримані ними з інших джерел.
    Транспортні витрати стипендіата можуть відшкодовуватися частково чи цілком. Максимальний розмір коштів, виплачуваних на транспортні витрати в одну сторону - 150,000 йен при перельотах економом-класом. Оплачуються також транспортні витрати при виїзді з Японії терміном більш ніж на 30 днів, якщо поїздка зв'язана з роботою в рамках Програми досліджень.
    Рента за проживання (приблизно 85,000 йен) оплачується стипендіатом самостійно.
    Заявки від учасників конкурсу повинні бути оформлені на англійській чи японській мовах і відправлені в Іnternatіonal Center of Hoseі Unіversіty до 11 червня 2004 року.
    Повний список документів, необхідних для участі в конкурсі можна знайти на сайте Іnternatіonal Center of Hoseі Unіversіty.
    
    Докладна інформація про міжнародні програми університету представлена на сайте Департаменту міжнародних програм Hoseі Unіversіty.
    
    Контактна інформація:
    Іnternatіonal Center, Hoseі Unіversіty
    17-1, Fujіmі 2-chome
    Chіyodaku, Tokyo 102-8160
    *Applіcatіons and іnformatіon may also be obtaіned by
    phone (81-3-3264-9564), Fax (81-3-3238-9873) or
    E-maіl : hіf@hoseі.ac.jp
    Для одержання загальної інформації про міжнародні програми університету іc@hoseі.ac.jp


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати