Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


"Ефективно працююча піклувальна рада"

27 квітня, 2004 р.

    24-25 квітня в Одесі пройшов семінар "Ефективно працююча піклувальна рада", проведений для представників спостережної і піклувальної рад Фонду місцевого співтовариства "Фонду Одеси". Ведуча семінару: Світлана Миколаївна Чапарина (директор Тренінгу-центра "Ділова Волга" м. Тольятти, експерт Суспільного Фонду Тольятті, член Асоціації Менеджерів Культури (АМК) Росії, магістр Абердинского Університету (Шотландія).
    Семінар проходив у рамках програми, реалізованою Асоціацією підтримки громадських ініціатив "КОВЧЕГ" за рахунок коштів, наданих Фондом ЄВРАЗІЯ.
    На семінарі обговорювалася діяльність ФМС "Фонд Одеси", проведені їм конкурсні програми, структура керуванням.
    У рамках семінару дороблені документи, що регламентують діяльність Піклувальної ради ФОНДА, розглянуті різні аспекти збору эндаумента й участі попечителів у раболте ФОНДА.
    Семінар був присвячений до оголошення конкурсу на іменну програму "Першого кредитного товариства", що відбудеться 15 травня 2004 року. З огляду на величезний досвід ФМС "Фонду Тольятті", що є найбільшим комьюнити фондом Росії, інформація, передана під час семінару, без сумніву допоможе підвищити ефективність діяльності ФМС "Фонду Одеси".
    На семінарі також обговорювався вступ ФМС "Фонду Одеси" у Партнерство комьюнити фондів Росії, як асоційованого члена і розширення Партнерства на територію України.
    У рамках семінару також обговорювалися можливі спільні кроки по розвитку ФМС в Україні. Одним з таких кроків буде спільне проведення Асоціацією "КОВЧЕГ", ФМС "Фонд Тольятті" і "Фондом Одеси" 6-й міжнародної конференції по нових соціальних технологіях, що пройде в Одесі 9-10 вересня. Дана конференція буде присвячена розвитку в Україні комьюнити фондів.
    Ігор Каминник (Асоціація "Ковчег")


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю