Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Майже п’ята частина від усіх громадських організацій, що були зареєстровані Міністерством юстиції України з початку року, складають об’єднання козаків та каратистів.

28 квітня, 2004 р.

    *****
    Зокрема, Мін’юстом було зареєстровано 2 міжнародні козацькі організації та 2 всеукраїнські. А також 4 всеукраїнські громадські об’єднання прихильників карате, в тому числі з досить незвичними вуху українців назвами – “Федерація Кіокушин-кан Шогакукай Карате України” та “Федерація Фунакоші Шотокан Карате України”.
    
    Такі підсумки легалізації Мін’юстом України об’єднань громадян у І кварталі 2004 року повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.
    
    При цьому, зазначив Міністр, цікаво, що з трьох громадських організацій, юридична адреса яких була зареєстрована цього року в Донецьку, дві були козацькими громадськими об’єднаннями, одна – каратистів. Єдина всеукраїнська громадська організація, що розташувала цього року свій центральний офіс у Черкасах було об‘єднання каратистів.
    
    Загалом, повідомив Олександр Лавринович, з початку року Міністерство юстиції України зареєструвало 46 громадських та 17 благодійних організацій.
    
    З них 76 відсотків зареєстрували свою юридичну адресу в Києві. Що, за словами Міністра, також є цьогорічною особливістю. Столиця України і в попередні роки числилася у лідерах щодо розташування центральних офісів всеукраїнських та міжнародних об’єднань громадян. Проте, зазначив Олександр Лавринович, цей процес відбувався відносно рівномірно. Скажімо, якщо за 12 років незалежності в місті Києві розташувалися центральні офіси 64 професійних спілок, то в Одеській області – 54, Донецькій – 47 Харківській – 28 профспілок.
    
    З початку ж цього року з 63 лише 13 громадських та благодійних організацій обрали своїми центрами регіони. Зокрема, 5 - Одесу, 3 - Донецьк, по 2 – Дніпропетровськ та Черкаси та 1 – Луганськ.
    
    Міністр також повідомив, що серед новоутворених цього року всеукраїнських та міжнародних громадських організацій переважали організації професійного характеру. Причому професійні ознаки, за якими українці забажали утворити громадські об’єднання, часом були досить несподіваними. Такі, скажімо, як Союз сприяння розвитку холодильної техніки та харчових технологій “Україна-Холод” або об’єднання громадян “Рада старійших енергетиків України”.
    
    Значну кількість серед зареєстрованих організацій складали також організації національних та дружніх зв’язків, молодіжні, об‘єднання ветеранів та інвалідів, патріотичні та фізкультурно-спортивні.
    
    Джерело : Прес-служба Міністерства юстиції України


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати