Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь в програмі „Малі коаліційні гранти”

28 квітня, 2004 р.

    ***** Дім Свободи оголошує конкурс на участь в програмі „Малі коаліційні гранти” на розбудову коаліцій та на опрацювання і виконання спільних проектів та ініціатив з обміну досвідом в межах України.
    
    Розмір таких грантів не перевищуватиме $5,000. Ці гранти, як складова частина програми „Участь громадян у виборчих процесах в Україні” мають доповнювати та сприяти успішному проведенню програмних заходів, пов’язаних з перебігом виборів 2004 року та направлених на підтримку просвітницької та мобілізаційної роботи з широкими демографічними групами, переважно на національному та регіональному рівні. Гранти в рамках програми „Малі коаліційні гранти” будуть надаватися, переважно, на інституційну підтримку ефективної роботи громадських організацій, які співпрацюють в рамках коаліцій
    
    Оскільки кошти на програму є обмеженими, просимо поспішати з цікавими пропозиціями. Заявки на конкурс прийматимуться лише до 31 травня 2004 року.
    
    Детальнішу інформацію про програму Ви можете отримати в офісі Дому Свободи за телефоном 235-8410, електрон. поштою fh@freedomhouse.kiev.ua, або користуйтеся нашим сайтом: freedomhouse.org.ua.
    
    Джерело : Дім Свободи


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати