Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


КОНКУРС НА УЧАСТЬ У МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ ПОЇЗДКАХ ОБМІНУ ТА СТАЖУВАННЯ

28 квітня, 2004 р.

    ******
    Дім Свободи оголошує конкурс на участь у міжрегіональних поїздках обміну та стажування, які надають змогу українським громадським організаціям працювати безпосередньо із спорідненими організаціями в Центральній та Східній Європі та СНД.
    
    Ці поїздки, як складова частина програми “Участь громадян у виборчих процесах в Україні”, мають доповнювати та сприяти успішному проведенню інших програмних заходів, як-то надання грантів під спільні міжрегіональні проекти, проведення семінарів та навчань тощо.
    
    Мета програми обмінів - забезпечити українські неурядові організації ефективними та дієвими навичками проведення кампаній з освіти виборців.
    
    Гранти в рамках програми регіонального обміну будуть надаватися з розрахунку транспортних витрат та перебування кожного окремого учасника протягом тижня в одній з країн регіону для обміну досвідом, отримання необхідних знань та опрацювання спільних проектів під час роботи безпосередньо у спорідненій організації. Так само українські організації можуть подаватися на грант для запрошення своїх колег на термін від одного до трьох тижнів в Україну.
    
    Надається перевага грантам, які мають на меті певну програму дій для отримання кінцевого результату від поїздки: як-то встановлення зв’язків та налагодження контактів для виконання спільних проектів з представниками неурядових організацій в Центральній та Східній Європі та СНД.
    
    Оскільки кошти на програму є обмеженими, просимо поспішати з цікавими пропозиціями.
    
    Заявки на конкурс прийматимуться лише до 31 травня 2004 року.
    
    Детальнішу інформацію про програму Ви можете отримати в офісі Дому Свободи за телефоном (044) 235 8410, електронною поштою fh@freedomhouse.kiev.ua, або на веб-сайті Freedom House http://www.freedomhouse.org.ua.
    
    КОНТАКТИ:
    Дім Свободи
    01030, Київ, вул. Б.Хмельницького, 68, кв.68
    Тел.: (044) 235 8410
    Факс: (044) 235 8411
    Електронна пошта: fh@freedomhouse.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.freedomhouse.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю