Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Анонс прес-конференції присвяченої Дню Європи в Україні - 2004

28 квітня, 2004 р.

    Представництво Європейської Комісії в Україні запрошує журналістів на прес-конференцію, присвячену святкуванню Днів Європи в Україні.
    Час проведення прес-конференції: 6 травня 2004, 15.00
    Місце проведення: Представництво Європейської Комісії в Україні, вул. Круглоуніверситетська, 10
    У прес-конференції візьмуть участь представники організаторів Днів Європи в Україні: Представництва Європейської Комісії в Україні, Міністерства закордонних справ України та Київської міської державної адміністрації.
    У 2004 році День Європи святкуватиметься у трьох містах України: 15 травня у Києві (Хрещатик та Майдан Незалежності); 18 травня – у Дніпропетровську (площа Леніна) та 20 травня у Львові (проспект Свободи). Вхід – безкоштовний. У рамках святкування Днів Європи відбудеться концерт популярної музики просто неба за участю відомих виконавців і гуртів з України та країн ЄС (Німеччини, Латвії, Польщі, Нідерландів) і презентація Європейського містечка, у якому будуть представлені всі країни ЄС.
    З історії Дня Європи в Україні: Вперше День Європи відзначався в столиці України – місті Києві 17 травня 2003 року і проходив за ініціативи Європейської Комісії. Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року День Європи тепер відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня.
    Участь у прес-конференції - за умов акредитації. Просимо акредитуватися до 18:00 5 травня за тел. 201-10-90, 201-10-91 або e-mail: Tanya.kononenko@eurorscg.com.ua, Тетяна Кононенко.
    Після прес-конференції журналісти зможуть отримати акредитацію для участі у заходах Днів Європи.
    Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до Аньє Шуберт, координатора з питань преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні, тел.: (044) 462 00 10 або anje.schubert@cec.eu.int.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати