Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ВАКАНСІЇ

1 травня, 2004 р.

    ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ООН В УКРАЇНІ ШУКАЄ КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ
    
    Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує кваліфікованих, енергійних фахівців, які вільно володіють англійською мовою, взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у проекті “Програма розширеної участі громадян у державному управлінні”.
    
    1. Регіональний координатор проекту (Сімферополь, Луганськ, Ужгород).
    
    2. Спеціаліст з розвитку громадянського суспільства (Сімферополь, Луганськ, Ужгород).
    
    Програма розширеної участі громадян у державному управлінні є основною складовою концепції ПРООН, що спрямована на підтримку урядом України курсу на реформування всієї системи державного управління. Мета програми - створення прозорості прийняття політичних рішень, а також залучення найбільш широкого кола громадськості та громадських організацій до активної участі в цьому процесі.
    
    Регіональні координатори здійснюватимуть свою діяльність у трьох містах (Сімферополь, Луганськ, Ужгород), повністю керуючи всіма заходами проекту. Основною метою їхньої діяльності стане підтримка обласної влади у створенні системи залучення громадян до безпосередньої участі у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Одним з найважливіших компонентів реформи стане створення системи децентралізованого управління, реформування системи місцевого самоврядування, створення повноцінного громадянського суспільства, а також розвиток інститутів управління всіх рівнів.
    
    Програма фінансується урядом Голландії та здійснюється у тісному співробітництві з адміністрацією президента України, Кабінетом Міністрів, Міністерством економіки тощо.
    
    Зацікавлених кандидатів просимо терміново надіслати своє CV (англійською мовою) на адреси vegorov@un.kiev.uaта Edward.Zakharchenko@un.kiev.ua.
    
    ПРООН дотримується принципу відкритого і конкурсного відбору, проте для співбесіди ми запросимо лише тих претендентів, які найбільше відповідатимуть нашим вимогам. Вимоги до претендентів розміщено на Інтернет-сайті ПРООН http://www.un.kiev.ua/bc/jobs.
    
    Посадові обов’язки та матеріали проекту розміщено тут.
    
    КОНТАКТИ:
    В'ячеслав Егоров
    ПРООН в Україні
    01021, Київ, Кловський узвіз, 1
    Тел.: (044) 253 6959
    Факс: (044) 253 2607
    Електронна пошта: vegorov@un.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.un.kiev.ua/ua/undp


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю