Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Святкування Дня Європи відбудеться цього року одразу в трьох містах України

5 травня, 2004 р.

    – Києві, Дніпропетровську та Львові – відповідно 15, 18 та 20 травня.
    
    Європейська комісія хоче цим підкреслити, що процес розширення Європи стосується й України, повідомила речник дипломатичного представництва ЄС у Києві Аньє Шуберт.
    
    Минулого року День Європи відзначався в українській столиці вперше. Згодом президент Леонід Кучма видав указ про його щорічне святкування кожної третьої суботи травня.
    
    15 травня на Хрещатику збудують так зване "європейське містечко". Воно буде набагато більшим, ніж торік. Кожна з країн ЄС представить свої національні досягнення, розповіла речник Єврокомісії в Україні Аньє Шуберт: "Європейське містечко цього року буде центральним пунктом програми. Для нас важливо інтерактивним шляхом передати інформацію та поспілкуватися з людьми. І зрозуміти, чи тяжітиме Україна в майбутньому до ЄС".
    
    Офіційну програму свята відкриють міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та мер Києва Олександр Омельченко. А завершиться День Європи традиційним концертом поп-музики, де візьмуть участь, зокрема, український гурт "ВВ" та німецький "Камуфляж".
    
    Джерело : "Сивик ЮА"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати