Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Зростає правосвідомість українців ***

5 травня, 2004 р.

    Найбільша кількість судових експертиз в Україні, що виконується науково-дослідними інститутами судових експертиз Міністерства юстиції – понад 45%, здійснюється на замовлення пересічних українців. Про це повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович. Причому, за словами міністра, з 63 432 експертиз, виконаних торік інститутами та їх відділеннями, 19817 експертиз було проведено по кримінальних справах.
    
    На замовлення МВС торік в Україні було виконано близько 20% судових експертиз; судів, в тому числі господарських – близько 13%; органів прокуратури – 6%; Державної податкової адміністрації – 3%; Державної виконавчої служби – 1%.
    
    Близько 0,5% експертиз були проведені повторно. За словaми міністра юстиції, основними причинами, які приводять до розбіжностей є неправильне застосування методик дослідження, вихід експертів за межі своєї компетенції, недостатнє вивчення матеріалів справи тощо.
    
    Довідка.
    
    На сьогодні Міністерству юстиції України підпорядковано 7 науково-дослідних інститутів судових експертиз – Київський, Харківський, Одеський, Донецький, Дніпропетровський, Львівський, Кримський та їх 12 відділень. Робота інститутів спрямована на забезпечення судів, правоохоронних органів, організацій, підприємств, установ та громадян незалежною, кваліфікованою і об‘єктивною судовою експертизою, орієнтованою на максимальне використання досягнень науки і техніки.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю