Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Як захищати права органів самоврядування в судах

6 травня, 2004 р.

    *** 20-21 травня 2004 року у Тернополі Західноукраїнський регіональний навчальний центр та Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України проводять навчальний семінар на тему “Судовий захист прав органів місцевого самоврядування в судах загальної юрисдикції” для міст та селищ Тернопільської області.
    
    Цілі семінару - ознайомити слухачів із: судовою системою України; складом учасників судового процесу, їх правами та обов’язками; справами підвідомчими судам загальної юрисдикції; порядком звернення до суду; розглядом справ у суді першої інстанції, апеляційним та касаційним оскарженням, переглядом рішень за нововияленими та винятковими обставинами; виконанням рішень, ухвал та постанов судів, а також надати практичні навички в написанні позовної заяви, скарги, заяви, апеляційної скарги, пояснень зі справи.
    
    Викладачі:
    Володимир Дручек – викладач ЗУРНЦ, підприємець-юрист, оцінювач нерухомості;
    Михайло Дручек – викладач ЗУРНЦ, підприємець-юрист.
    
    До участі запрошуються керуючі справами виконкому; начальники, працівники юридичних управлінь та відділів з населених пунктів Тернопільської області.
    
    Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, дворазовим у перший та одноразовим – у другий день роботи семінару харчуванням, а також проживанням за рахунок українсько-американської Програми партнерства громад. Проїзд – коштом учасників. Поселення у готелі „Тернопіль”.
    
    У зв`язку з обмеженням кількості учасників просимо завчасно, до 17 травня 2004 року, підтвердити факт приїзду та прізвища учасників електронним повідомленням на адресу zurnc@zurnc.org.ua, за телефонами: (0322) 97-08-10, 97-08-09, 97-54-54 чи за допомогою контактної форми на веб-сторінці ЗУРНЦу в Інтернет: http://www.zurnc.org.ua.
    
    Місце проведення семінару: м. Тернопіль, вул. Листопадова, 7/1, Регіональне відділення асоціації міст України. Реєстрація учасників проводитиметься 20 травня 2004 року з 9.00 до 10.00 год. Початок роботи семінару о 10.00. год.
    
    КОНТАКТИ:
    Західноукраїнський регіональний навчальний центр
    Тел.: (0322) 970 810, 970 809, 975 454
    Електронна пошта: zurnc@zurnc.org.ua
    
    
    Джерело : Сівік ЮА


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати