Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конференція Міжнародної мережі “Оцінка програм” (IPEN)

6 травня, 2004 р.

    *****
    Міжнародна мережа «Оцінка програм» (IPEN) запрошує представників неурядових організацій країн СНД, Східної Європи та інших країн до участі у другій щорічній міжнародній конференції за тематикою «Оцінка ефективності роботи організацій». Перша щорічна конференція була проведена у вересні 2003 року у Москві.
    
    Дати проведення конференції: 23-24 вересня, 2004 року
    Навчальні семінари будуть проведені 22 вересня, 2004 року
    Місце проведення: Київ, Україна
    Організатори: Міжнародна мережа «Оцінка програм» (IPEN) і Творчий центр Каунтерпарт
    Робоча мова конференції: Російська
    
    Мета конференції: сприяти обміну практичним досвідом у проведенні оцінки ефективності організацій (в тому числі і некомерційних) та їх програм, розглянути концепцію ефективності та впливу НУО з точки зору НУО, громадськості, донорів, представників державних структур.
    
    Формат конференції передбачає проведення пленарних засідань, презентацій досвіду, групових дискусій, аналізу технологій, проведення майстер-класів та базових навчальних семінарів.
    На конференції будуть розглянуті такі теми:
    · Кому і для чого потрібна оцінка організацій;
    · Методи і інструменти оцінки організацій;
    · Спільні риси та відмінності методики оцінки організацій та оцінки проектів;
    · Місце оцінки програм в оцінці організацій і навпаки, місце оцінки організацій в оцінці програм;
    · Методи та стратегії розвитку потенціалу оцінки в організаціях;
    · Оцінка впливу діяльності організацій;
    · Оцінка багаторівневих програм;
    · Оцінка державних (муніципальних) програм;
    · Що таке ефективність організацій і як її вимірювати.
    Підготовка до конференції відбудеться у два етапи:
    1. До участі у першому етапі запрошуються всі, хто хоче виступити на конференції з доповіддю, або хоче провести дискусію.
    2. Після відбору доповідей та дискусій буде оголошена програма конференції і запрошені всі бажаючі взяти участь в якості учасників.
    Формат для подання заяв на виступ буде розміщено на сайті IPEN www.ipen21.org та на сайті Творчого центру Каунтерпарт www.ccc.kiev.ua після 1-го травня 2004 року.
    Заяви на виступ будуть прийматись до 1 червня, 2004 року. 15 червня буде опублікована фінальна програма конференції. Заяви на участь у конференції будуть прийматись з 15 червня, 2004 року по 1 серпня, 2004 року.
    До організаційного комітету конференції входять представники таких провідних організацій країн СНД як САF Russia, Центр Підтримки НКО (Москва), Сибірський Центр Підтримки Громадських Ініціатив (Новосибірськ), Аналітичний центр ЛІНКС (Москва), Компанія Процес Консалтинг (Москва), Інститут Гуманітарного Проектування (Киргизстан), Центр Громадських Ініціатив (Харків), Центр Громадських Ініціатив (Перечин), Творчий центр Каунтерпарт (Київ).
    Увага! Міжнародна мережа «Оцінка програм» (IPEN) повідомляє про можливість отримати стипендії на відшкодування транспортних витрат для участі у конференції. Стипендіати будуть відібрані на конкурсній основі. Інформація про участь у конкурсі на дану стипендію буде розміщено на сайті IPEN www.ipen21.org після 1-го травня, 2004 року.
    Оргкомітет не має джерел фінансової підтримки учасників, тому всі як доповідачі, так і учасники повинні самостійно знаходити фінансування на проїзд та проживання в Києві, а також на сплату реєстраційного внеску у розмірі $ 40. Реєстраційні внески будуть використані на оренду приміщення, підготовку роздаткових матеріалів, обіди, чай та каву. Організаційний комітет конференції допоможе організувати проживання та забронювати місця в готелях.
    
    За додатковою інформацією звертатись:
    Творчий центр Каунтерпарт
    (044) 5746411
    Контактні особи: Поліна Нестeренко, Оксана Кікоть
    pnesterenko@ccc.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати