Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадське слухання „Права людини та основні свободи в проекті Кримінально-процесуального кодексу України”

6 травня, 2004 р.

    *** 12 травня, м. Київ, конференц-зал Регіонального центру Академії правових наук України (вул. Пилипа Орлика, 3), реєстрація з 9.30
    Організатори: Рада українських правозахисних організацій (РУПОР) та Харківська правозахисна група за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” (МФВ).
    
    Учасники: запрошені представники громадських правозахисних організацій, Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації, Міністерства Юстиції України, наукових установ, народні депутати України.
    Проект Кримінально-процесуального кодексу України був винесений на друге читання у парламенті ще у вересні 2003 року. Проте голосування тоді не відбулося. Цієї весни проект кодексу вже декілька раз ставили до порядку денного парламенту, проте голосування так і не відбулося. Зараз проект Кримінально-процесуального кодексу України заплановано розглянути 18 травня 2004 року.
    Попри важливість цього одного з найголовніших правових актів, практично відсутнє його громадське обговорення. Внаслідок чого є небезпідставні побоювання, що в ньому будуть відображені інтереси лише правоохоронних органів, що прагнуть розслідувати злочини. В такій ситуації права кожної особи та основні свободи ставляться на щабель нижче.
    Узагальнені коментарі та зауваження громадського слухання будуть пізніше надруковані в окремій збірці та передані для ознайомлення народним депутатам України.
    
    Контактна особа:
    Ярослав Гордієвич,
    прес-секретар РУПОРу
    Тел: (067) 209 1772
    www.rupor.org
    Електронна пошта: press@rupor.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати