Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ТВІЙ ГОЛОС - ВАЖЛИВИЙ!

7 травня, 2004 р.

    *** Луцьк, 6 травня 2004 року. Відбулась презентація проекту Асоціації захисту прав молоді Волині “Формування активної виборчої позиції у молодих виборців Волинської області”. Проект здійснюється за підтримки проекту “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
    
    На думку членів Асоціації захисту прав молоді Волині, у сучасної молоді сформовано декілька стереотипів, породжених відсутністю елементарних правових знань щодо виборчого законодавства, мінімальним рівнем розвитку НДО та органів самоорганізації громад в районах Волинської області. Адже молодь вважає, що вибори – це нецікаво, це справа дорослих, голос однієї особи нічого не вартий. Саме тому проект “Формування активної виборчої позиції у молодих виборців Волинської області” спрямовано на активізацію молодих осіб, які вперше візьмуть участь у виборах Президента України 2004 року.
    
    Мета проекту - активізація молодих громадян Луцького, Шацького, Ковельського, Маневицького, Любомльського, Камінь-Каширського та Любешівського районів Волинської області віком від 18 до 28 років, які вперше голосуватимуть, та молоді взагалі до активної громадянської позиції та участі у виборах Президента України.
    
    Консультант проекту - доктор політичних наук, завідувач кафедри політології ВДУ ім. Лесі Українки Богдан Ярош.
    
    У рамках проекту передбачається:
    - проведення навчань для молоді “Молодь та вибори”;
    - проведення інформаційних зустрічей у формі міні-лекцій за участю представників районних виборчих комісій та консультантів проекту на базі навчальних закладів Волині або районних будинків культури;
    - виготовлення та розповсюдження інформаційних буклетів на теми: “Повноваження Президента України”, “Процедура голосування”, “Твій голос - важливий”, “Етапи виборчого процесу”;
    - створення тематичних розділів “Вибори - 2004” в газеті для молоді та НДО “Ініціатива” та на Інтернет-сайті http://www.iniciativa.com.ua для висвітлення заходів проекту, обговорення участі та залучення молоді до виборів.
    
    Наталія Кучер
    Асоціація захисту прав молоді Волині
    43000, Луцьк, а/с 221
    Тел./факс: (03322) 52 421
    Електронна пошта: aspmv@ukr.net
    Інтернет-сайт: http://www.iniciativa.com.ua
    Джерело: http://www.gurt.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю