Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ПРОГРАМИ-КОНКУРСУ З ПІДТРИМКИ РЕГІОНАЛЬНОЇ

7 травня, 2004 р.

    *** Київ, травень 2004 року. Підведено підсумки першого етапу програми-конкурсу з підтримки регіональної та місцевої журналістики в Україні, який проводиться Міжнародним фондом “Україна 3000” спільно з Інститутом масової інформації, Київською незалежною медіа-профспілкою, Українською асоціацією видавців періодичної преси та Академією української преси.
    
    До 20 березня 2004 року на розгляд Громадської ради програми надійшло більше 200 робіт від учасників конкурсу майже з усіх регіонів України, серед яких були як професійні діячі ЗМІ, так і студенти факультетів журналістики навчальних закладів.
    
    Переможцями першого етапу конкурсу стали:
    - Номінація “політика” - Яна Осадча (за серію публікацій про візити високоповажних політиків до Луганська, опублікованих у Луганському рекламно-інформаційному тижневику “Кур’єр”).
    - Номінація “економіка” - Євген Сокульський (за статтю “Козырная карта, или СЭСтемный кризис”, тижневик “Наше время плюс” м. Запоріжжя).
    - Номінація “регіональні події” - Світлана Остапа (за статтю “Чи знайшли щастя українці на далекому сході”, опубліковану у газетах “Дзеркало тижня”, “Наше слово”, “Голос України”, “Шлях перемоги”, “Столиця”).
    - Номінація “людина з регіону” - Анізія Онищак (за статтю “Кожна людина на землі, чим би вона не займалася, грає головну роль в історії світу. І часто навіть не знає про це”, народний часопис “Галицька зоря”, м. Дрогобич).
    
    Крім того спеціальними преміями відзначені Леся Ярошенко (Київ); Володимир Чос (Городище, Черкаська обл.); Тетяна Буряковська (Харків); Катерина Руденко-Мініх (Севастополь).
    
    Юлія Кравченко
    Міжнародний фонд “Україна 3000”
    04070, Київ, вул. Боричів Тік, 8А
    Тел.:(044) 425 8401
    Електронна пошта: info@ukraine3000.org.ua
    
    Джерело: бюлетень ГУРТу


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати