Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Сьогодні на адресу нашої Фундації надійшла відповідь Секретаріату Уповноваженого з прав людини в Україні, стосовно справи Мечислава Гумулінські

7 травня, 2004 р.

    *** Нагадаємо шаним читачам й відвідувачам сайту, що польський бізнесмен Мечислав Гумулінські, звернувся до нашої організації по правовий захист від переслідувань у місті де він живе - Кременчуці. Всі подробиці цієї складної справи опубліковані у нас на сайті в лінку "Публікації". І ось сьогодні на нашу адресу надійшов лист від Секретаріату Уповноваженого з прав людини, стосовно цієї справи. Нижче подається його текст:
    
    СЕКРЕТАРІАТ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
    Відділ кримінального права
    Шановний пане Спорников!
    Ваше звернення до Уповноваженого з прав людини у якому повідомляєте про тривале переслідування в місті Кременчуці кримінальними угрупованнями громадянина Польщі Мечислава Гумулінські та невжиття дієвих заходів реагування правоохоронцями Полтавської області спрямованих на розкриття вчинених посягань на його та дружини життя, здоров'я і власність розглянуте.
    Оскільки вирішення піднятих у зверненні питань, згідно Законів України "Про прокуратуру" та "Про міліцію" віднесено до компетенції цих органів, тому, за дорученням Уповноваженого з прав людини, у відповідності з п.З ч.З ст.17 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" Ваше звернення направлене для перевірки та вжиття відповідних заходів реагування до Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України.
    Результати розгляду взято на контроль. Про наслідки перевірки Вас буде повідомлено додатково.
    
    С. Таргоній
    З повагою, Завідуючий відділом


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати