Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У НАШИХ ПАРТНЕРІВ! ПОВІДОМЛЯЄ ПАРЛАМЕНТ ДІТЕЙ МІСТА КИЄВА!

13 травня, 2004 р.

    ЗВЕРНЕННЯ учасників конференції
    
    Ми, представники профільних громадських організацій та об’єднань, міжнародних організацій, державних структур, учасники конференції „Молодь та суспільство”, яка відбулася в місті Києві 2 квітня 2004 року, підкреслюємо постійно зростаючу роль та актуальність Європейської Хартії з участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях для України в сьогоденні.
    
    Ми висловлюємо своє занепокоєння постійним зниженням уваги щодо виконання положень Хартії, та особливо щодо участі молоді в процесах прийняття рішень.
    
    Конференція, організована ДГО „Парламент дітей міста Києва” спільно з Київським Палацом дітей та юнацтва та представниками органу учнівського самоврядування м. Києва, мала на меті обговорити актуальні питання сьогодення, сформувати певні пропозиції та рекомендації до відповідних організацій і структур.
    
    Конференція проходила в три етапи:
    І етап: Робочі секції (друга половинна березня 2004 року) – обговорення положень Хартії районними Радами учнівського самоврядування, депутатами ДГО „Парламент дітей міста Києва” та іншими учасниками конференції.
    
    ІІ етап: Пленарне засідання (2 квітня 2004 року) – презентація результатів роботи секцій, виступи запрошених гостей та обговорення питань щодо участі молоді в процесах прийняття рішень на всіх рівнях, впровадження та реалізація Хартії в Україні, співпраці між молодіжними об’єднаннями та владою в Україні.
    
    ІІІ етап: Робота підсумкової комісії (3-17 квітня 2004 року) – підведення підсумків конференції, формулювання загальних результатів та їх розповсюдження серед відповідних структур та організацій.
    
    За результатами конференції було сформовано ряд пропозицій і план дій конкретних заходів, які, як ми сподіваємося, зможуть зробити як наше, так і ваше життя кращим в Україні, сприяючи всебічному розвитку молоді України, враховуючи її культурні та соціальні інтереси та сьогочасні потреби. Всі ці пропозиції викладено в документі, який ми додаємо та просимо Вас обов’язково його розглянути.
    
    Ми звертаємося до Вас з надією, що за умови рівноправної співпраці між держаними структурами, міжнародними організаціями та громадськими організаціями, можливе значне покращення ситуації в країні і просимо Вас зробити все можливе для забезпечення реалізації наших пропозицій. Віримо, що всі разом ми здатні побудувати краще майбутнє й сьогодення нашої держави та світової спільноти в цілому.
    
    З повагою,
    учасники конференції „Молодь та суспільство”


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати