Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конференція "Газетний дизайн" (АНОНС)

14 травня, 2004 р.

    *** 4-6 червня відбудеться міжнародна конференція "Газетний дизайн", що стане підсумковим заходом у рамках конкурсу "Газетний дизайн - 2003". Конференція пройде в Москві в Центрі міжнародної торгівлі. Організатори конкурсу і конференції - Фонд Євразія і Програма підтримки незалежних СМИ АЙРЕКС-Медиа.
    У рамках конференції мова йтиме як про загальносвітові тенденції в області газетного дизайну, так і про стан газетного дизайну в Росії. Окремо будуть освітлені питання роботи зі шрифтами, створення инфографики, розробки стилю видання. На конференції виступлять експерти в області газетного оформлення з Іспанії, США, Росії, Естонії. (Попередня програма додається.)
    
     Крім цього, у рамках конференції пройде нагородження переможців усеросійського конкурсу "Газетний дизайн 2003", підсумки якого були підведені в березні цього року. (Список переможців можна знайти на сайте конкурсу http://design.mvf.ru.)
    
    На конференцію запрошуються газетні дизайнери, редактори, арт-директоры, відповідальні секретарі, студенти і викладачі ВУЗов.
    
    Участь у конференції безкоштовне. Організатори не оплачують ні проїзд, ні проживання учасників за винятком одного представника кожної газети-переможниці конкурсу "Газетний дизайн 2003".
    
    Бажаючі повинні заповнити реєстраційну форму, яку можна знайти на сайте http://design.mvf.ru/files/form_conf.doc, і відправити неї на адресу координатора Олени Рябовой eryabova@irex.ru.
    
    Заявки на участь приймаються до 28 травня включно, але кількість місць обмежена, тому краще реєструватися заздалегідь.
    
    Додаткова інформація про конференцію, конкурс, про доповнення і зміни в програмі - на офіційному сайте "Газетний дизайн - 2003" http://design.mvf.ru.
    
    За інформацією ви також можете звертатися за адресою design@mvf.ru або по телефоні 995-1259 (Олені Рябовой).


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю