Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ З ЕКОЖУРНАЛІСТИКИ

15 травня, 2004 р.

    *** Західноукраїнський благочинний фонд туристичної та екопросвітницької інформації WETI виступив з ініціативою проведення професійних навчальних курсів для майбутніх журналістів, які цікавляться екологічною тематикою.
    
    Новий проект “Екохід” за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні стартує 15 червня 2004 року і триватиме 3 місяці. У ньому передбачено лекції відомих екожурналістів, фотографів з львівських видань, експертів з різних науково-дослідних інститутів. Цю частину курсів доповнюватимуть поїздки учасників до заповідників, мальовничих карпатських місць, а також до зон екологічного лиха.
    
    Результатом навчання учасників професійного курсу мають стати їхні проблемні статті, нариси, репортажі на тему довкілля, кращі з яких буде опубліковано у львівській студентській газеті “Хід” та інших виданнях, а також на веб-сайтах WETI http://www.carpathians.org.ua та http://www.ecoharmony.lviv.ua.
    
    Проект залучатиме молоде покоління журналістів до детальнішого вивчення проблем захисту довкілля. Такий навчальний курс, на думку координатора проекту Ганни Гопко, має шанс підвищити рівень поінформованості суспільства щодо екологічних питань.
    
    Західноукраїнський благочинний фонд туристичної та екопросвітницької інформації WETI одна з не багатьох громадських організацій, що поєднує активну громадську роботу із журналістикою, а саме займається інформаційним висвітленням проблем довкілля у Львівському регіоні та Україні. Свої програмні цілі WETI реалізує, створюючи просвітницькі теле- та радіопрограми, науково-популярні відеофільми та публікуючи літературу на відповідну тематику.
    
    Для участі у курсі необхідно надіслати до 14 травня 2004 року розповідь про себе та короткий матеріал на тему “Довкілля та людина” або “Екологічна проблема, яка мене хвилює” на електронну адресу weti@lviv.gu.netчи hannusia@gmx.net; факсом (0322) 723 552 або на адресу: 79005, Львів-5, а/с 6685.
    
    КОНТАКТИ:
    Олена Дуб
    Західноукраїнський благочинний фонд туристичної та
    екопросвітницької інформації WETI
    79005, Львів-5, а/с 6685
    Тел./факс: (0322) 723 552
    Електронна пошта: weti@lviv.gu.net, hannusia@gmx.net
    Інтернет-сайт: http://www.ecoharmony.lviv.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю