Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві пройдуть слухання законопроектів про збори та демонстрації

17 травня, 2004 р.

    *** 25 травня у м. Києві відбудуться Громадські слухання щодо законопроектів про мирні збори та демонстрації. Організатор заходу - Рада українських правозахисних організацій, Харківська правозахисна група за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
    
    Кожен учасник отримає друковані примірники двох законопроектів, що зареєстровані у Верховній Раді України, а саме:
    
    1) Проект закону № 5242 „Про порядок організації і проведення мирних заходів та акцій в Україні ”, внесений народними депутатами України Г.Й.Удовенком, І.І.Миговичем, І.В.Сподаренком, В.В. Таран-Терен;
    
    2) Проект закону № 5242-2 „Про збори, мітинги, походи і демонстрації” , внесений Президентом України.
    
    Також під час слухань будуть оприлюднені результати моніторингу правозахисних організацій права на мирні збори, що проводився під час травневих свят.
    
    Слухання відбудуться в приміщенні Регіонального центру Академії правових наук України (вул. Пилипа Орлика, 3) з 10.00 до 13.30, реєстрація з 9.30, обід з 14.00 до 15.00.
    
    Для участі в громадських слуханнях просимо надсилати повідомлення на адресу: info@rupor.org або за телефоном: (044) 417 41 18.
    
    Просимо надсилати свої аналітичні правові коментарі щодо проекту законів про мирні збори та демонстрації на адресу: info@rupor.org. Організатори громадських слухань в разі підготовки правового коментарю сплачують відповідний гонорар автору.
    
    Узагальнені коментарі та зауваження до законопроектів будуть пізніше надруковані в окремій збірці та передані для ознайомлення народним депутатам України та до профільного Комітету Верховної Ради України.
    
    Для додаткової інформації просимо звертатися до виконавчого секретаря РУПОРа Володимира Яворського за тел.: (044) 4174118 або (067) 6714556.
    
    Джерело : Секретаріат Ради українських правозахисних організацій


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати