Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Обговорення проекту Декларації етичних засад діяльності організацій громадянського суспільства в Україні

20 травня, 2004 р.

    *** Проект "Впровадження етичних засад в діяльність організацій громадянського суспільства (ОГС) в Україні" запрошує українські громадські організації до співпраці та участі в Ініціативній групі з обговорення "Декларації етичних засад діяльності ОГС в Україні".
    
    
    ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
    
    
    Шановні колеги!
    
    Повідомляємо вас, що створено Проект Декларації етичних засад діяльності організацій громадянського суспільства в Україні www.etyka.org.ua. Він базується на результатах міжнародної конференції, яка відбулась 29-30 вересня 2003 року у м. Києві.
    
    Саме тоді, на конференції, її учасники вирішили створити такий документ, єдиний для організацій третього сектору, та відобразити в ньому основні цінності, якими українські ОГС вважають за необхідне керуватись у своїй діяльності.
    Також на конференції вирішили, що слід обговорити проект Декларації в усіх регіонах України, щоб якомога більше організацій приймали в цьому участь. Тільки такий широкий процес забезпечує можливість створити Декларацію етики діяльності, яку більшість організацій третього сектору визнає за свій власний орієнтир при вирішенні складних ситуацій в діяльності, побудові стосунків з партнерами, клієнтами, донорами, урядовими структурами та органами влади тощо.
    
    Учасники конференції виявили бажання створити Ініціативну Групу для організації такого обговорення. Оргкомітет, підтримуючи це рішення, також планує організувати проведення круглих столів по всій Україні.
    
    Ви маєте можливість долучитись до цього процесу та допомогти провести обговорення у своєму регіоні.
    
    Запрошуємо до Ініціативної групи
    
    всі громадські організації (не окремих людей), зацікавлені у впроваджені етичних норм в діяльність організацій третього сектору, які мають власні необхідні та достатні ресурси для організації заходів по обговоренню проекту Декларації.
    
    Ініціативна Група створюється, щоб сприяти активному обговоренню проекту Декларації в усіх регіонах України шляхом організації та проведення дискусій, дебатів у формі круглих столів, в засобах масової інформації (періодичні видання, телебачення, радіо). Також ви можете проводити обговорення в рамках своїх проектів, заходів, включати в свої семінари, місцеві конференції, тренінги тощо.
    
    Майбутні учасники Ініціативної Групи!
    
    Ви будете запрошені на підсумкову конференцію, присвячену остаточному схваленню та прийняттю Декларації етичних засад діяльності ОГС в Україні, яка відбудеться у вересні 2004 року в Києві.
    Інформацію про вас, про діяльность по обговоренню проекту Декларації, результати проведених обговорень буде розміщено на веб-сайті www.etyka.org.ua
    
    Після підсумкової конференції буде оприлюднений список організацій, які приєднались до Декларації та які брали активну участь в її створенні.
    Сподіваємось, що Декларація реально допомагатиме у подоланні існуючих сьогодні проблем етичного характеру. До того ж, вона впливатиме на формування українських ОГС іміджу в очах нашого суспільства та держави, міжнародної спільноти, на створення довіри та позитивного ставлення до їх діяльності.
    
    Свої побажання щодо вступу до Ініціативної групи, щодо обговорення проекту Декларації, а також пропозиції про те, яким чином можна провести це обговорення у регіонах надсилайте, будь ласка, протягом травня-червня 2004 року.
    
    Олександрі Бобровій, координатору проекту,
    за електронною поштою: alexandra@uccg.org.ua
    тел./факс (044) 290 39 18.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати