Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Презентація посібника "Місцеве самоврядування у громаді"

21 травня, 2004 р.

    *** 3 червня 2004 року у Кришталевому залі готелю "Київ" (м. Київ, вул.Грушевського, 26/1) відбудеться презентація посібника "Місцеве самоврядування у громаді".
    
    Посібник виданий в рамках проекту "Розвиток ініціативи та реалізація прав громад, наданих законом "Про місцеве самоврядування в Україні" (коротка назва проекту - "Толока"), що виконується у партнерстві Творчим центром Каунтерпарт, Інститутом громадянського суспільства та Комітетом виборців України за підтримки Європейського Співтовариства.
    
    Посібник "Місцеве самоврядування у громаді" є результатом спільної роботи експертів проекту "Толока" та фахівців у галузі місцевого самоврядування і має на меті надання необхідних знань людям, яким небайдужа ситуація у власній громаді і які хочуть власними руками зробити переміни на краще. Видання адресоване депутатам місцевих рад, громадським активістам, громадським організаціям, партійним осередкам, що діють у громадах, практичним працівникам органів місцевого самоврядування. Воно містить низку проектів типових нормативних актів.
    Всі розробки пройшли апробацію реальною практикою у пілотних громадах проекту "Толока" та інших громадах у різних регіонах України.
    
    У посібнику викладені практичні поради щодо встановлення правового регулювання діяльності місцевої ради та її органів, реалізації прав громад, наданих Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про органи самоорганізації населення".
    
    Заявки на участь у презентації приймаються до 1 червня. Початок презентації об 11.00.
    
    Контактна особа – Марія Ткачук.
    Тел. (044) 269-73-94, 574-64-11.
    Ел. пошта – mary@csi.org.ua
    
    Джерело : Каунтерпарт


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати