Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Оцінка громадянами України виборчих процесів

25 травня, 2004 р.

    *** Ставлення громадян України до інституту виборів та наміри участі у виборах стали предметом дослідження фахівців Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова спільно з Домом Свободи (Freedom House).
    
    У рамках дослідження було здійснене загальнонаціональне соціологічне опитування (проводилося з 22 по 30 квітня 2004 року), під час якого було опитано 2005 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) становить 2,2%.
    
    За цим же інструментарієм наприкінці квітня – на початку травня 2004 року були здійснені опитування у 8 областях України, Києві та АР Крим, репрезентативні для населення кожної області (регіону). У кожній області було опитано по 400 респондентів. Теоретична похибка вибірки кожного з цих опитувань (без врахування дизайн-ефекту) становить 5,0%.
    
    Паралельно було проведене експертне опитування, в ході якого було опитано 113 експертів: представників виконавчої влади, народних депутатів, представників політичних партій.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати