Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Продовжено термін подачі публікацій до Енциклопедії "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування ІКТ"

25 травня, 2004 р.

    *** Інформаційна програма Міжнародного фонду "Відродження" спільно з Порталом "Громадський простір" у співпраці із Міжнародною редакційною колегією Енциклопедії оголошують конкурс публікацій на тему "Інформаційно-комунікаційні технології та соціальний, економічний і культурний розвиток місцевих спільнот України", що ввійдуть до міжнародної Енциклопедії "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування ІКТ" (2005).
    
    Енциклопедичне видання "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій" присвячено питанням використання ІКТ у контексті соціального, економічного й культурного розвитку місцевих спільнот у світі та висвітлюватиме досвід застосування ІКТ з
    урахуванням теоретичних і практичних аспектів, регіональних відмінностей та особливостей залежно від конкретних сфер застосування.
    
    Розділи Енциклопедії та теми для рукописів:
    
    Розділ 1: Загальні теоретичні питання
    Цей розділ включає науково-дослідні статті з розробки теоретичних аспектів застосування ІКТ задля соціального, економічного та культурного розвитку регіональних спільнот.
    
    Розділ 2: Тематичні аспекти
    До цього розділу входять науково-дослідні статті та вдалі приклади (кейси) різного тематичного спрямування у контексті застосування ІКТ у контексті соціального, економічного та культурного розвитку місцевих
    спільнот.
    
    Розділ 3: Розвиток регіональних спільнот у світі
    Ця секція включає науково-дослідні статті та вдалі приклади (кейси), в яких висвітлені питання застосування ІКТ задля підвищення соціального, економічного та культурного потенціалу в обраних країнах.
    
    Розділ 4: Технології ІКТ для регіонального розвитку
    
    Перелік можливих тем
    
    Вимоги до рукописів:
    
    · Статті мають бути написані українською мовою.
    · Обсяг статті - 1,000-3,500 слів.
    · Оформлення статей має відповідати вимогам, що зазначені на веб-сайті
    · Статті подавати в електронному варіанті у форматі *.doc або *.rtf за допомогою онлайн форми або
    надсилати електронною поштою на адресу info@civicua.org.
    · Автори повинні надати письмову гарантію, що рукопис є першоджерелом, не надходив у друк та не публікувався раніше.
    
    Як взяти участь у конкурсі?
    
    Бажаючим взяти участь у конкурсі публікацій і статей (1,000-3,500 слів) потрібно обрати тему з переліку запропонованих тем, що розміщено на сайті, або іншу відповідну тематику, що входить до сфери їх інтересу, та заповнити онлайн форму або надіслати матеріали електронною поштою на адресу info@civicua.org.
    
    Організатори конкурсу вітають подання матеріалів на теми, що не увійшли до переліку запропонованих. Однак за умови, що апліканти є фахівцями у даній сфері.
    
    Останній термін подання матеріалів - 15 червня 2004 р.
    
    За результатами оцінки Експертної ради автори 10 найкращих публікацій отримають грошову винагороду, решта учасників - заохочувальні призи (книжки, календарі).
    
    Критерії відбору
    
    Відбір статей для публікації здійснюється на конкурсній основі. Оцінювання конкурсних робіт і визначення переможців здійснюється членами спеціальної Експертної ради, до складу якої входять провідні фахівці інформаційно-комунікаційної сфери України. Розгляд матеріалів триватиме до кінця червня 2004 року.
    
    Експертна рада залишає за собою право відмовити автору/ам у публікації за умови, якщо науковий рівень та оформлення наданих матеріалів не відповідає вимогам конкурсу.
    
    Експертна рада надішле статті переможців конкурсу на розгляд Міжнародної редакційної колегії. Автори/авторські колективи, статті яких буде відібрано Міжнародною редакційною колегією та ввійдуть до Енциклопедії, отримають примірник Енциклопедії "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування ІКТ" англійською мовою безкоштовно.
    
    Умови щодо прийому статей - на сайті http://encyclopedia.civicua.org.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю