Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


58 добровольців Корпусу Миру приймуть присягу

26 травня, 2004 р.

    *** У четвер 27 травня 2004 року посол США в Україні Джон Гербст приведе до присяги 58 нових добровольців, які працюватимуть за проектами економічного розвитку та охорони довкілля.
    
    Нові добровольці, вік яких становить від 22 до 69 років, які прибули з 21 штату Америки, дадуть урочисту обіцянку служити принципам поваги та дружби між людьми різних національностей та культур, коли вони викладатимуть англійську мову в українських школах та університетах, працюючи рзаом з українськими колегами в бізнес-центрах, громадських організаціях та місцевих органах виконавчої влади в усіх регіонах України.
    
    Корпус Миру в Україні є найбільшою програмою з понад 70 програм Корпусу Миру у всьому світі. Корпус Миру в Україні було засновано в травні 1992 року у відповідності з двосторонньою угодою, підписаною президентом України Леонідом Кравчуком та президентом США Джорджем Бушем.
    
    Програма Корпусу Миру в Україні орієнтована на викладання англійської мови та розвиток навичок менеджменту, з метою підтримки цілей, проголошених Урядом України: вступу до світової економічної спільноти та Європейського Союзу.
    
    Протягом останніх дванадцяти років добровольці Корпусу Миру в Україні викладали, співпрацювали та іншим чином мали вплив на життя більше мільйона українців. Наразі 233 добровольці Корпусу Миру працюють в понад 140 українських містах та селах.
    
    Окрім посла США в Україні пана Гербста у церемонії братимуть участь представники Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерства освіти і науки та Міністерства екології та природних ресурсів.
    
    Урочиста церемонія відбудеться о 14:00 годині в історичному приміщенні київського Будинку вчителя на вул. Володимирській, 57. Для отримання акредитації представники засобів масової інформації повинні звернутися до Валентини Пирожко за номером телефону (044) 247-6840.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати