Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНІХ НАМЕТОВИХ ТАБОРІВ ДЛЯ НЕПОВНОСПРАВНИХ ДІТЕЙ, ДІТЕЙ-СИРІТ, НАПІВСИРІТ ТА ДІТЕЙ З БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

27 травня, 2004 р.

    *** Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує конкурс проектів на проведення літніх наметових таборів для неповносправних дітей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей із багатодітних сімей.
    
    Конкурс оголошено в рамках щорічної програми Фундації “Літо дітям”. Кошти для грантової програми залучено впродовж фандрейзингової кампанії з місцевих джерел – внески та пожертви громадян, спонсорська допомога.
    
    Підтримка надається громадським організаціям та органам місцевого самоврядування в Рівненській, Волинській, Житомирській, Хмельницькій, Львівській, Тернопільській областях (ареал етнічної Волині). В окремих випадках Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватиме допомогу не лише коштами, а також шляхом покриття окремих витрат товарами чи послугами, наданими партнерами Фундації на безоплатній основі.
    
    Програмою не передбачено підтримки політичних партій та релігійних громад. У виключних випадках можуть бути підтримані ініціативи прибуткових організацій чи приватних підприємців, якщо вони мають неприбутковий характер, відповідають вищеокресленій тематиці, а також передбачають активне задіяння місцевої громади у процес вирішення місцевої проблеми, що визнана як важлива й актуальна (першочерговою) усією громадою.
    
    Обов’язковою умовою при наданні гранту від Фундації імені князів-благодійників Острозьких є залучення до виконання проекту групи громадян, які працюватимуть на волонтерських (добровільних, безкоштовних) засадах, а також залучення не менше 50% коштів чи іншої матеріальної допомоги товарами або послугами від місцевих бізнесу, влади, установ, організацій, громадян.
    
    Сума гранту Фундації імені князів-благодійників Острозьких, наданого в рамках даного конкурсу – від 500 до 2000 грн.
    
    Пропозиції (проекти) на отримання гранту Фундації імені князів-благодійників Острозьких необхідно надсилати на адресу: 33027, Рівне, вул. Київська, 36 (9-й поверх). Пропозиція також може бути особисто принесена до офісу Фундації, відправлена факсом: (0362) 262 798, або електронною поштою: pbof@vrc.rv.ua до 20 червня 2004 року (перший тур), або до 20 липня 2004 року (другий тур).
    
    Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту Фундація імені князів-благодійників Острозьких підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.
    
    Про позитивний розгляд проекту (пропозиції) Фундація імені князів-благодійників Острозьких повідомляє письмово та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.
    
    Окрім цього Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує окремі конкурси на отримання допомоги, про які повідомляє через мережу своїх інформаційних представництв у Рівненській, Волинській, Житомирській та Хмельницькій областях, за допомогою журналу “Вісник”, який видається Волинським ресурсним центром за часткової фінансової підтримки Фундації, інші видання громадських організацій, а також місцеві ЗМІ, що безкоштовно розміщують інформацію. Про терміни розгляду проектів (пропозицій) поданих на конкурс повідомляється додатково.
    
     Формат пропозиції (проекту) розміщено тут.
    
    КОНТАКТИ:
    Оксана Краплич
    Фундація імені князів-благодійників Острозьких
    33027, Рівне, вул. Київська, 36 (9-й поверх)
    Тел.: (0362) 290 674
    Факс: (0362) 262 798
    Електронна пошта: pbof@vrc.rv.ua
    Інтернет-сайт: http://www.vrc.rv.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати