Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС “АЛІАНТЕ 2004 – УКРАЇНА”

28 травня, 2004 р.

    *** Триває міжнародний конкурс “Аліанте 2004 – Україна”, який розпочався 10-го лютого 2004 року і триватиме до серпня. Конкурс є пілотним проектом, ініційованим Молодіжним центром Атлантичної Ради України.
    
    Конкурс проводиться для учнів шкіл, коледжів, училищ та інших середньоосвітніх спеціальних навчальних закладів на тему: “Чи обізнані ви з питань міжнародної безпеки та діяльності НАТО?”.
    
    Проект є продовженням міжнародного конкурсу “Аліанте”, який проводиться з 2000 року Товариством “Ягелло 2000” (Чехія) спільно з національними партнерами у Польщі, Чехії, Словенії, Румунії, Литві та Латвії.
    
    Мета конкурсу - сприяти поширенню інформації і розумінню процесів інтеграції України до Євроатлантичних структур безпеки, сприяння розумінню сучасних проблем міжнародної безпеки та діяльності НАТО з використанням сучасних інформаційних технологій, командної форми гри та змагання.
    
    Конкурс діє в напрямку реалізації завдань Цільового плану Україна-НАТО 2004 та формуванню поінформованої громадської думки напередодні саміту НАТО в Стамбулі.
    
    Журі конкурсу: відомі фахівці з питань міжнародних відносин, представники громадських, державних та міжнародних установ.
    
    І етап – 10 лютого-3 червня: оголошення Всеукраїнського Internet-конкурсу та презентація web-порталу “Аліанте2004-Україна”;
    - презентація конкурсних питань I етапу та реєстрація конкурсних команд (до 3 червня);
    - визначення переможців та публікація вірних відповідей на питання І етапу (10 червня);
    - презентація позаконкурсних матеріалів (фотоальбоми, виставки, стенди, письмові роботи).
    
    ІІ етап – 21-23 червня: фінал конкурсу, який включає презентацію творів (есе) з питань практичного досвіду співробітництва Україна-НАТО, ролеву гру “Модель НАТО” та спортивно-військові змагання на базі одного з навчальних закладів структур сектору безпеки, визначення та оголошення переможців ІІ етапу “Аліанте-2004”.
    
    Завершальний захід – 16-26 серпня: десятиденна автобусна подорож 15 команд-переможців до Республіки Польща (військово-морська база в м. Гдиня) та Чеської Республіки (м. Прага). Також учасникам буде видано сертифікати та грамоти.
    
    За додатковою інформацією про умови конкурсу звертайтесь до Молодіжного центру АРУ за тел.: 8 050 387 0020, факс: (044) 241 6740, електронна пошта: youth_centre@ukr.net; Громадської ліги Україна-НАТО: тел./факс: (044) 236 4477, (044) 243 6207, електронна пошта: ua-nato@iatp.org.ua. Координатор проекту – Оксана Григор’єва (тел.: 8 050 528 9949).
    
    Інтернет-сайт конкурсу http://www.project-aliante.org.
    
    Організатори конкурсу: Товариство “Ягелло 2000” і Молодіжний центр Атлантичної Ради України (АРУ). За підтримки: Посольства Чеської Республіки, Держкомтелерадіо, Міністерства освіти і науки України, Центру інформації та документації НАТО, Держкомзв’язку, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, Громадської ліги Україна-НАТО, Міжнародного центру перспективних досліджень. Інформаційна підтримка: IREX, компанія “Адамант”, ТВ програма “Територія безпеки”.
    
    КОНТАКТИ:
    Молодіжний центр АРУ
    Факс: (044) 241 6740
    Електронна пошта: youth_centre@ukr.net
    
    Громадська ліга Україна-НАТО
    Тел./факс: (044) 236 4477, 243 6207
    Електронна пошта: ua-nato@iatp.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.ukraine-nato.info
    http://www.ua-nato.iatp.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю