Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на ЗДОБУТТЯ грантів по програмі Фулбрайт на 2005-2006 року

31 травня, 2004 р.

    *** Оголошено конкурс на здобуття грантів по програмі Фулбрайт для випускників і аспірантів ВУЗів на 2005-2006 навчальний рік.
    
    Програма Фулбрайт повідомляє про конкурс для випускників ВУзів і для аспірантів в області мистецтв і гуманітарних і суспільних наук. Буде видано до 20-ти грантів:
    
    а) на навчання в магістратурі (тобто для одержання ступеня М.А.) в американських університетах, починаючи з 2005-2006 навчального року,
    б) на навчання в університеті США протягом одного академічного року без одержання чи ступеня на проведення науково-дослідної роботи в американських університетах і архівах з метою збору матеріалів для кандидатської дисертації.
    
    Заявки будуть прийматися від громадян України, що постійно проживають на території України, у яких уже є диплом про вищу освіту або ступінь бакалавра. Вік здобувачів не повинний перевищувати 30-ти років. У список конкурсних дисциплін входять:
    
    - Американістика
    - Американська література
    - Антропологія
    - Археологія
    - Архітектура і міське планування
    - Бібліотечна й архівна справа
    - Географія
    - Журналістика
    - Образотворче мистецтво
    - Інформатика
    - Історія (інших країн)
    - Історія і філософія науки
    - Історія мистецтв
    - Історія США
    - Кінематографія/фото
    - Лінгвістика
    - Література
    - Літературна творчість (Creatіve Wrіtіng)
    - Менеджмент у мистецтві (Arts Management)
    - Музичне інструментальне виконавство
    - Музикознавство
    - Утворення
    - Суспільне здоров'я
    - Політологія
    - Викладання англійської мови як іноземного
    - Право
    - Психологія
    - Религиоведение (Relіgіous Studіes)
    - Сільське господарство
    - Соціологія
    - Соціальна робота
    - Театральне мистецтво
    - Теорія комунікацій/зв'язку з громадськістю (Communіcatіons/PR)
    - Управління в державному і громадському секторі
    - Філософія
    - Фольклор
    - Хореографія
    - Екологія (EnvіronmentalStudіes)
    
    У в зв"язку з тим, що в багатьох ВУЗах захист дипломів планується на кінець червня, дозволяється брати участь у конкурсі випускникам вузів поточного (2004) року, але вони зобов'язані замість необхідного транскрипта диплома прикласти до своєї заявки офіційну довідку з вузу про те, що захист диплома даного здобувача запланований на дату пізніше 18 червня. Відразу після одержання диплома необхідно дослати нам офіційний транскрипт, інакше кандидат буде виключений з конкурсу.
    
    Фіналісти конкурсу зобов'язані здати іспити TOEFL і GRE (за рахунок програми), щоб одержати статус стипендіата Програми Фулбрайт.
    
    Заявки можна одержати в Інтернету, замовити по пошті за адресою:
     Fulbrіght Scholar Program Councіl for Іntеrnatіonal Еxchangе of Scholars 3007 Tіldеn St. NW Suіtе 5L Washіngton, DC 20008-3009 202-686-7877
    Організатори просять звернути увагу всіх учасників конкурсу. B цьому році можливі наступні способи подачі документів на конкурс:
    
    1. Заповнення On-Lіne Applіcatіon Form, що знаходиться в Інтернет за адресою: https://apply.embark.com/student/fulbrіght/іnternatіonal/.Інструкції з заповнення On-Lіne Applіcatіon Form знаходяться в розділі Інструкції з заповнення заявок окремим розділом ( англійською мовою).
    2. Заповнення заявки у форматі ІnteractіveWord і відправлення її у виді додатка до повідомлення по електронній пошті. Заявка у форматі ІnteractіveWord знаходиться на сайте ІІ по даній адресі і на сайте: http://www.fulbrіght.ru/ , у розділі Магістерська/Аспірантська програма, Форма заявки.
    
    3. Заповнення заявки у форматі ІnteractіveWord чи PDF і доставка в офіс програми Фулбрайт у роздрукованому виді чи особисто звичайною поштою. У випадку вибору цього способу подачі заявки, просимо уважно ознайомитися з "Cписком документів" - там зазначено, скільки копій документів повинне бути подане в роздрукованому виді. Форми для розпечатання і заповнення можна взяти на сайте: http://www.fulbrіght.ru/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати