Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Основи побудови неприбуткових громадських організацій

10 червня, 2004 р.

    9 по 11 червня, у Львівській міській громадській організації “Світло”, на базі якої діє Регіональне Представництво “Всеукраїнської мережі ЛЖВ”, проходить семінар на тему «Основи побудови неприбуткових громадських організацій».
    
    Викладачами семінару є тренери «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ» Артур Овсепян та Сергій Мусієнко, за фінансової підтримки Европейського Союзу.
    
    До участі у тренінгу запрошено групи ініціативних людей з західних регіонів України. Створення та розвиток громадських організацій має вагомий вплив у допомозі подоланні загрози ВІЛ/СНIДу та наркоманії.
    
    Просвiтою, тренiнгами, виданням i розповсюдженням лiтератури, сприяючи залученню студентiв-медикiв, збираючи кошти на рiзнi програми для ВIЛ-iнфiкованих, на iх соцiальну адаптацiю тощо, та незабуваючи про головне - допомогти молодi, пропагуючи здоровий спосiб життя i залучаючи її до активноi соцiальноi дiяльностi, уникнути ризикiв захворювання.
    
    Проблема узалежнення та ВІЛ/СНІДу у нашій країні, давно набула характеру масовості та глобальності. Але якщо профілактична робота по питаннях наркотичної та алкогольної залежності, хоча б якось але ведеться, то як допомогти людям, які вже перступили межу, за якою закінчуються експеременти і починається хвороба? Як змотивувати цих людей на здоровий спосіб життя та підвищення рівня його якості?
    
    Розбираючи та аналізуючи на групи власні проблеми, так чи інакше пов’язані з узалежненням, легше і простіше дати відповідь, на ці здавалося б дуже складні запитання.
    
    Метою створення та дiяльностi громадської організації «Світло», на базі якої діє Регіональне Представництво “Всеукраїнської мережі ЛЖВ”, є – сприяння у вирішенні соціальних питань у напрямку подолання залежності від наркоманії, алкоголізму та покращення життя для ВІЛ - інфікованих та хворих на СНІД, шляхом об'єднання зусиль всіх зацікавлених сторін, для надання психологічної, соціальної, юридичної, консультативної допомоги. Сприяння у розвитку груп самодомоги.
    
    Львівська міська громадська організація "СВІТЛО "
    Регіональне представництво “Всеукраїнської мережі людей які живуть з ВІЛ”
    79060 м. Львів, вул. І. Пулюя, 27 корп 3
    Тел: +38 (0322) 63-93-86
    E-mail: switlo@ukr.net
    
    Джерело : Львівська міська громадська організація "СВІТЛО " (т. 63-93-86)
    
    Автор : Тарас Кушнір (switlo@ukr.net)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати