Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Благодійні акції до Дня захисту дітей

11 червня, 2004 р.

    Донецький міський благодійний фонд «Доброта» провів благодійні акції до Дня захисту дітей. 1 червня акція пройшла в міській дитячій клінічній лікарні № 1 спільно з управлінням з питань сім'ї, молоді та міжнародних зв'язків Донецької Міськради, 3 червня – у Донецьком міському притулку № 2 для дітей і підлітків.
    
    На сьогодні у міській дитячій клінічній лікарні № 1 знаходяться 20 кинутих дітей, позбавлених батьківського тепла й опіки.
    
    1 червня Фонд «Доброта» надав дітям лікарні благодійну допомогу: необхідні пелюшки, распашонки, повзунки, «памперси», пляшки для дитячого харчування, тощо.
    
    3 червня дітям притулку, позбавленим батьківської турботи (90 дітей у віці від 3 до 18 років, серед яких – 28 – діти-сироти та діти, що знаходяться під опікою), фонд «Доброта» надав благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування та іграшок, а також подарував театралізоване видовище.
    
    Перед дітлахами виступили їхні ровесники – юні таланти Будинку творчості Київського району, а також – професійні клоуни, лауреати Міжнародних конкурсів.
    
    Організатори розробили спеціальні програми, що відповідають віку дітей, - це цікаві розважальні заходи з веселими іграми, жартами, запальними виступами маленьких артистів – піснями, танцями, хороводами.
    
    Кому як не персоналу установ охорони здоров'я і соціального захисту м. Донецька, в яких регулярно «Добротою» проводяться акції в рамках благодійних проектів, знати про те, як надзвичайно важливі позитивні емоції від яскравих незабутніх подій, радісна атмосфера гри, веселого свята для формування позитивного світогляду дітей.
    
    Фонд «Доброта» не тільки до Дня захисту дітей, але й щодня організовує та надає благодійну матеріальну допомогу лікарням, притулкам, інтернатам, будинкам дитини, лікувальним центрам, а також - безпосередньо найбільш нужденним верствам населення м. Донецька.
    
    Джерело : Донецький міський благодійний фонд "Доброта"
    
    Автор : Вероніка Калашнікова


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати