Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Учасники конференції "Смертна кара і право на життя" обговорять перспективи скасування смертної кари у своїх країнах

11 червня, 2004 р.

    Учасники міжнародної конференції "Смертна кара і право на життя", що проходить 10-11 червня в столиці Таджикистану, обговорять перспективи скасування страти у своїх країнах. У роботі конференції беруть участь представники парламентів, судових і виконавчих органів, а також неурядових організацій країн Центральної Азії, Росії, України і Вірменії.
    
    Як повідомили РІА "Новости" у таджицькому відділенні Фонду Сороса, що є спільно з урядом країни організатором конференції, до порядку денного форуму включені такі питання, як міжнародні тенденції в області відмови від застосування смертна кари і їхнє відображення в національних законодавствах, реформування кримінально-правової системи, діяльність комісій з помилування і права людини.
    
    Відповідаючи на питання "РІА Новини", офіційний представник МЗС Російської Федерації Олександр Яковенко сказав, що душанбінська конференція "дозволить делагаціям, які беруть участь у конференції обмінятися думками з такого актуального питання , як смертна кара, що постійно знаходиться на порядку денному більшості міжнародних і регіональних організацій (ООН, Рада Європи, ОБСЄ)".
    
    Джерело : РІА "Новости"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати