Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС підтримує Україну на шляху до впровадження міжнародних стандартів

15 червня, 2004 р.

    ***
    Проект EuropeAid “Застосування режиму вільної торгівлі – стандарти, технічні регламенти та оцінка відповідності в Україні” та ДЕРЖСПОЖИВСТАНДАРТ України повідомляють, що 14-го та 15-го червня 2004р. в Києві буде проводитися дводенна Міжнародна конференція „Забезпечення конкурентоспроможності української продукції на шляху до Світової організації торгівлі та Європейського Союзу” на базі УкрМетрТестСтандарту.
    
    Конференцію присвячено двом відповідним модулям :
    1) Понеділок 14.06.04 : присвячено питанням Глобалізації торгівлі та ролі міжнародної стандартизації у розвитку економіки та лібералізації торгівлі, та проводитиметься в рамках офіційного візиту в Україну Генерального Секретаря ISO Алана Брідена
    2) Вівторок 15.06.04 : присвячено досвіду ЄС в сфері стандартизації та організовано в контексті діяльності програми EuropeAid в сфері європейського законодавства, стандартизації та процедур проведення оцінки відповідності.
    
    Обидва модулі спрямовано на залучення промисловців та споживачів до процесу стандартизації з метою забезпечення своїх прав та інтересів, що в свою чергу підтримує процес підвищення конкурентоспроможності.
    
    Із доповідями на Конференції мають виступити : радник Секретаріату Комітету з торгівлі та навколишнього середовища СОТ, представники від Європейської Комісії, Європейського комітету з стандартизації (CEN) та Представники користувачів стандартів та споживачів.
    
    Представники ЗМІ запрошуються на прес-конференцію, яка відбудеться у вівторок 15-го червня о 10:00 в приміщенні УкрМетрТестСтандарту (“Всеукраїнський державний науково-дослідний центр з питань стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів”),
    М.Київ, вул. Метрологічна 4.
    
    Детальну інформацію можна отримати в :
    Київському офісі проекту EuropeAid 113921/C/SV/UA
    вул. Горького 174,к. 108, тел : 268 94 47
    Або в Секторі преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні:
    Вул. Круглоуніверсітетська 10, тел. : 462 00 10


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю