Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Семінар емінар ‘Покращання розуміння переваг підтримки малого та середнього підприємництва в Україні’ Київ, 17-18 червня 2004

15 червня, 2004 р.

    Семінар буде проведено у рамках компоненту поширення позитивного досвіду проекту ЄС ’Покращання середовища для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) в Україні’. Він організований спільно проектом та партнером проекту - Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України.
    
    Загальна мета семінару - покращити розуміння переваг підтримки МСП в регіонах України шляхом демонстрації та поширення позитивного досвіду.
    Конкретні цілі:
    1. Представити аналіз ситуації, що склалася в секторі МСП на Україні, на основі виконання національної та регіональних програм підтримки малого підприємництва за період 2003-2004 рр.
    2. Поширити успішні приклади з визначених регіонів України.
    3. Обговорити заходи щодо покращання розуміння переваг підтримки МСП.
    4. Ознайомити українські зацікавлені сторони в секторі МСП з Європейською Хартією для малих підприємств.
    
    Успішні приклади з регіонів були відібрані так, щоб відобразити досвід у трьох головних секторах середовища для розвитку МСП: адміністративна та регуляторна підтримка, розвиток бізнес інфраструктури та фінансова підтримка.
    Учасники будуть також мати нагоду обговорити шляхи поліпшення регіональних програм підтримки малого підприємництва на 2003-2004 роки, які зараз розробляються.
    Буде презентована Європейська Хартія для малих підприємств та обговорена її потенційна придатність для України в довгостроковій перспективі.
    До участі в семінарі запрошені представники державних адміністрацій всіх областей України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції, Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Українського фонду підтримки підприємництва, та недержавних організацій, що працюють у секторі МСП.
    Семінар відбудеться у культурно-оздоровчому центрі «Джерело» за адресою: Пуща-Водиця, 1 лінія, вул. Курортна, 4. Реєстрація учасників – 17 червня 2004 р. з 10.30 до 11.00
    
    За детальною інформацією звертатися до Київського офісу проекту.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю