Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Фахівці ООН з корінних народів вивчають ситуацію в Криму

23 червня, 2004 р.

    Зараз у Криму з візитом знаходяться глава підрозділу ООН з корінних народів і меншинам Джуліан Бургер і секретар Добровільного фонду ООН для корінного населення Эулалія Ортадо.
    
    Як повідомив Д.Бургер, основна мета візиту представників ООН - участь у роботі тренінгу "Права людини для представників корінних громад", організованого Фондом досліджень і підтримки корінних народів Криму і Управління Верховного комісаріату ООН з прав людини, повідомляє Крымская линия.
    
    Представники ООН вже зустрілись із головою кримськотатарського Меджлісу Мустафою Джемільовим.
    
    "Після повернення в Женеву ми маємо намір проінформувати про ситуацію в Криму Робочу групу ООН з корінного населення, а також розглянути можливості більш тісного співробітництва між нашим підрозділом і Програмою Розвитку й Інтеграції Криму ООН", - відзначив Д.Бургер.
    
    За повідомленням Німецької Хвилі, Джуліан Бургер та Єулалія Ортадо зголосились надати українському парламенту експертну оцінку Верховного Комісаріата ООН з прав людини щодо законопроектів "Про статус кримськотатарського народу” та ”Про відновлення прав осіб, що були депортовані за національною ознакою”. Крім того, оонівці цікавились проблемами надання кримським татарам землі та їхньою підприємницькою діяльністю.
    
    Тренінг "Права людини для представників корінних громад" проводиться в Сімферополі 21-23 червня. Участь у ньому приймають ряд народних депутатів України, представники органів влади, члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники національних громад.
    
    Джерело: Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати