Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Завершено реєстрацію конкурсних проектів І туру Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Молодь України - ХХІ століття”

24 червня, 2004 р.

    Організаційний комітет Всеукраїнського молодіжного конкурсу "Молодь України – ХХІ століття" радий повідомити, що за час від моменту оголошення про початок конкурсу на адресу комітету надійшло понад 100 авторських проектів.
    
    На сьогодні завершено реєстрацію проектів, що відповідають вимогам конкурсу. До початку липня з проектами працюватимуть члени експертного та молодіжного журі.
    
    Конкурс "Молодь України – ХХІ століття" проводиться за 5-ма напрямками: соціальні проекти, бізнес-проекти, медіа-проекти, IT-проекти та екологічні проекти. Найпопулярнішим серед учасників конкурсу виявився напрям соціальних проектів, до якого подано близько 40 конкурсних заяв. Близько 20-ти проектів відносяться до медіа-напрямку, 30 проектів – до бізнес-, IT- та екологічного напрямку. Понад 10 проектів, надісланих на адресу конкурсу, мають мультидисциплінарний характер.
    
    Географія поданих проектів підтвердила Всеукраїнський статус конкурсу: Північна, Південна, Східна, Західна та Центральна Україна презентовані на конкурсі однаковою мірою. На рівних змагаються конкурсанти з Києва та невеличкого міста на Гуцульщині, юнаки і дівчата з Донбасу та Поділля, молоді таланти з Одещини та Слобожанщини. Лідером за кількістю поданих проектів, звичайно, є Київ, але було б несправедливо казати, що у конкурсі беруть участь лише представники великих міст – близько чверті усіх проектів надійшли з районних центрів, невеличких міст та селищ з-понад усієї України.
    
    Хто є наші конкурсанти? Автори п'ятої частини конкурсних проектів – школярі 10-11 класів, стільки ж – студентів 1-3 курсів вищих навчальних закладів. Близько третини проектів подані студентами старших курсів. Кожний восьмий проект був створений молодими людьми, що вже працюють.
    
    Переважна більшість проектів, поданих на конкурс, є одноосібними – тобто, мають лише одного автора. Таких – 60%. Решта проектів мають авторські колективи, що в середньому складаються з 2-3 осіб. Максимальна кількість авторів, зареєстрована у цьому турі конкурсу, - 15.
    
    Які проблеми турбують конкурсантів? Справжньою гарячою темою, як з'ясувалося, для учасників є питання молодіжної сфери – освіта, юридична допомога, розвиток громадянської та екологічної свідомості молоді, влаштування дозвілля, видання молодіжних ЗМІ, профілактика та соціальна реабілітація, влаштування на роботу та підтримка підприємницької активності. Крім того, конкурсанти також вельми зацікавлені у розв'язанні складних питань та організації допомоги дітям – хворим, безпритульним, усім тим, хто живе у складних обставинах.
    
    Найближчим часом анотації усіх поданих на конкурс проектів з'являться на офіційному сайті конкурсу http://www.MolodXXI.kiev.ua.
    
    Оголошення переможців відбудеться на першому тижні липня в м. Київ.
    
    Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатися в організаційному комітеті:
    
    Тел.: (044) 290-22-98
    Факс: (044) 290-14-01
    Електронна адреса: molod@ln.ua
    Веб-сайт: http://www.MolodXXI.kiev.ua
    
    Джерело : Організаційний комітет Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Молодь України – ХХІ століття”


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати